Sevgili Kelime Anlamlı Rakı Kadehi Seti

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
224.90 TL
191.16 TL
Ürün Kodu: 15962

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 2 adet rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Rakı sever sevgilime ne hediye alabilirim sorusunu soruyorsanız, özel tasarımı ile sevgilinizin çok hoşuna gidecek Sevgili Kelime Anlamlı Rakı Kadehi Seti tercih edebilirsiniz. Sevgililer birbirlerini hiçbir karşılık ve çıkar olmadan seviyor olsalar da özel günlerde ya da sıradan günleri özel hale çevirmek için birbirlerine hediyeler vermeleri son derece büyük mutluluklar yaratmaktadır.

Bu özenli tasarıma sahip olan rakı kadeh seti, rakı seven sevgilinizin çok hoşuna gideceği gibi her yudumda sevgili olmanın ne anlama geldiğini de daha iyi bir şekilde anlamasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yüksek baskı teknolojisi ile baskı yapıldığı için de silinmelere ve solmalara karşı dayanıklı olan ürün, tüm bu özellikleri ile birlikte uzun ömürlü kullanım imkânı sunmaktadır.

Sevgilinizin rakı sofralarında daha da keyifli vakit geçirmesi için set içinde aynı zamanda Cep Rakı Ansiklopedisi de bulunmaktadır. Bu özel kitap, rakı kültürüne ve rakı adabına dair yeni bilgilerin de öğrenilmesini sağlayacağı gibi aynı zamanda rakı kültürünü de ölümsüz hale getirecektir. Yine set içinde bulunan duble metre ise rakının hangi seviyede içileceğine yardımcı olacak ve ortaya eğlenceli anların yaşanmasını çıkararak rakı sofrası eğlencesini arttıracaktır.