Seni Düşünüyorum Sevgiliye Hediye Çift Yastık

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
79.90 TL
Ürün Kodu : 10935

Seni Düşünüyorum Sevgiliye Hediye Çift Yastığı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 40x40 cm ölçüsünde kare yastıktır
  • Yastık içi dolu bir şekilde direk kullanıma uygun olarak gelir.
  • Yastığın yan tarafındaki fermuarla iç astarını değiştirebilir, kılıfı silebilirsiniz.

Gece yatarken, sabah kalkarken aklınızda olan değerli sevgilinize onu ne kadar düşündüğünüzü anlatan sembolik bir hediye vermek ister misiniz? Düşünce balonları içerisinde isimlerinizi yazdırarak sevgilinize güzel mesajlar verebileceğiniz yastıklarla harika bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz.

Mutluluğuyla, hüznüyle, başarısıyla, derdiyle sizi yakından ilgilendiren ve her zaman kalbinizde yer alan aşkınıza romantik doğum günü hediyeleri arayışındaysanız isimlerinize özel yastıklarla odasında sıcak bir ambiyans yaratmasını sağlayabilirsiniz. Çiftlere özel hediyeler arasında sevgiliye özel günlerde verilebilecek bir seçenek olarak çift yastık uzun yıllar saklanacak, aşkınızın sembolik bir hatırası olacaktır.

İsimlerinize göre kişiselleştirebileceğiniz kişiye özel tasarımlar arasından sevgiliniz için hem çok farklı hem de romantik bir seçenek arıyorsanız "Seni düşünüyorum." mesajı verebileceğiniz renkli baskılı yastıklar muhteşem olacaktır. 14 Şubat geldiğinde Sevgililer Günü hediyesi olarak romantik bir sürpriz hazırlamayı planlıyorsanız bu özel hediye de plana dahil edilmesiyle sevgilinizi çok etkileyecek bir seçenek oluşturuyor.

Size aşkı tattıran değerli sevgilinize özel günlerinizi renklendirecek ve uzun süre akıllardan çıkmayacak etkileyici bir hediye vermek istiyorsanız size özel hazırlanan yastıklarla yanında olmadığınız zamanlarda sizi yakınında hissetmesini sağlayabilir, odasının dekoruna romantik bir dokunuş yapabilirsiniz. Her zaman kalbinizde ve aklınızda olan kıymetli sevgilinizi anlamlı mesajlar içeren bu hediye ile çok mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak Hediye Sepeti üzerinden hazırlatacağınız kişiye özel yastıklar ile sevgilinize romantik anlar yaşatarak kalıcı bir hatıra bırakabilirsiniz.