Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Ring For Love Aşk Çanı

Ürün Kodu: 10648

Ring For Love Aşk Çanı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ring for Love yazan el zili 13 x 8 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü paslanmaz çelik tutma sapı sert plastiktir.

Ring for love aşk çanı ile çanlar kimin için çalıyor sevdiğinize gösterin!

Aşkın sesi olur mu hiç? Emin olun ki bu çanı çaldığınızda aşkın sesini duyacak olan sevgiliniz içeriden koşarak gelecektir. Evinizde ya da ofisinizde, hatta belki de işlettiğiniz kafeterya da harika bir obje olarak yer alacak olan bu güzel çan, en değişik dekorasyon objelerinden olacak.

Evinde, ofisinde farklı dekoratif objeler bulundurmak isteyenlere harika bir hediye alternatifi. Modern zamanların en güzel hediyeliklerden olacak olan bu küçük hediyelikle sevdiklerinize ilgincin de ötesinde bir hediye vermiş olacaksınız. Sevgiliye yıldönümü hediyeleri aradığınız zamanlarda çekinmeden kullanabileceğiniz küçük bir aşk hediyesi karşınızda!

 

Bu güzel çanla ona; sevgiliiim, bitaneeeem, canıııım, aşkııımm gibi seslenmelerinizin en özelini yaşatabilirsiniz. Bu güzel çanı kullanmak için çok vaktiniz ve birçok da fırsatınız olacak. Yeter ki bu konuda yaratıcı olun. Bazen ona güzel bir omlet yaptığınızda bazen bir aşk keki ya da aşk pastası yaptığınızda bu güzel çanı çalarak mutfağa davet edebilirsiniz. Hatta bazen çanınızı yanınıza alarak size aşk servisi yapmasını isteyebilir, çayınızı ve kahvenizi tazelemesini bile rica edebilirsiniz. Kısacası aşk içindeki imalarınızı en güzel şık ve zarf şekilde ima edecek olan bu zarif çan yalnızca ikiniz arasında özel bir beste, şifreleşme çanı olacak. Sevgiliye küçük hediyeler aradığınızda aşk yanından yararlanmaktan çekinmeyin.

 

Bu güzel aşk çanıyla sadece ikiniz arasında keşfedilmiş yeni bir lisan icad edebilir ya da aranızdaki en özel aşk bestesini yaratabilirsiniz. Sevgiliye en özel hediyeler büyüğü – küçüğüyle Hediye Sepetinde!

 

Sevdiğiniz insana özel bir hediye alternatifi arıyorsanız eğer her sene verdiğiniz sıradan hediyelerin çok dışında kalacak bir hediyeyi sizlere sunmaktan keyif alıyoruz; Ring For Love Aşk Çanı.

Sevdiği erkeği ya da bayanı gülümsetmek adına elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olanların tercih edebileceği bu çan gerçeğinden farksız olarak  üzerindeki ilginç baskısı ile hayata geçirilmiştir. Tutma yeri siyah çan kısmı ise beyaz renkte tasarlanan Ring For Love Aşk Çanı ile sevdiğiniz insana duyduğunuz aşkı sıradışı bir şekilde ifade edebileceksiniz. Sevgilinizi etkileyeceğini düşündüğümüz bu çan ile aşk dolu zamanlara imza atacağınız kesin. Seni Seviyorum demenin birçok yolu varken sizin böylesi espirili bir şekilde ona olan sevginizi hissettirmeniz emin olun ki akılda daha kalıcı olacak ve o anki hissedilen duygular asla unutulmayacaktır. Sevgiliye özel bir hediye alternatifi olabilecek Ring For Love Aşk Çanı'nı sevdiğiniz insan ister evinde isterse de ofisinde dekoratif bir eşya olarak kullanabilir. Her baktığında keyifleneceği bu zil ile güne oldukça neşeli başlayabilir.

Şık ve sıradışı tasarımı ile heyecanını daima koruyacak bir hediye olabilecek Ring For Love Aşk Çanı'nı sevdiğiniz insana hediye etmek ve onu bu ilginç hediye ile şaşırtmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutun ve Hediye Sepeti'nden siparişinizi hemen oluşturun. Bayan sevgiliye hediye ya da erkek sevgiliye hediye olarak tercih edilebilir.