Ring For Kiss El Çanı

Ürün Kodu: 10649

Ring For Kiss El Çanı​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ring for Kiss yazan el zili 13 x 8 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü paslanmaz çelik tutma sapı sert plastiktir.

Ring for kiss el çanı her çaldığında ondan ilk öpücüğü aldığınız ana kadar gidin!

Bu hayatta ilginç ve yaşama tat katan hediyelikler olmasa ne yapardık? Minik hediyelikler ve küçük objelerle hayata tat katmak ve sevdiğinize cilveler yapmak sizin elinizde. Bu güzel obje  onu her gördüğünde güldürecek ve mekanlarınızda aşk ambiyansı uyandıracak. Aşktan ve sevgiden öte her şeyin yalan olduğu şu dünyada ona küçük ama  etkili bir hediye vermek istiyorsanız kesinlikle bu çanı sevdiğinize armağan etmelisiniz. Aşk hediyeleri arasından seçtiğiniz bu yaratıcı hediye ile onu ne kadar sevdiğinizi ve sevildiğinizi ortaya çıkarın.

 

Çanınızı evinizin en özel köşesine koyabilirsiniz. Bu özel köşe, belki mutfak tezgahının üstü, belki antrenizdeki dresuarın üzeri, belki de yatak odanızda baş ucunuz olabilir. Ama yeri her neresi olursa olsun her çaldığında sizleri güldürecek ve aranızda tatlı bir aşk sinerjisi oluşturacak. Aşk dolu doğum günü mesajları eşliğinde ona verebileceğiniz bu hediye ile en muhteşem hediyeyi  en özel gününde ona armağan etmiş olacaksınız.

Ring for kiss el çanını dilediğiniz her zaman, canınız istediğinizde çalabilirsiniz. Çaldığınızda sevgiliniz yanınızda bitecek ve ondan tatlı bir öpücük koparabileceksiniz. Kim bilir, belki de o sizden daha fazla  çan çalacak ve  sizi daha çok öpecek. Bu konuda tatlı bir çekişme yaşamak istiyor ve hayatınıza değişik bir tat katmak istiyorsanız bu küçük hediyeyle  hayatınızı renklendirebilirsiniz.

Sadece bir tek öpücük çanı ile ona dünyanın en romantik hediyesini armağan edebilirsiniz. Aşk hediyeleri konusunda yaratıcılık size kalmış. Dilerseniz bu eylemi bir sanata çevirebilir ve periyodik olarak ona Hediye Sepetinde yer alan aşk hediyelerinden alabilirsiniz. Örneğin bunlardan bir diğeri de aşk kavanozu !...

Sevdiğiniz insana verdiğiniz o ilk öpücüğü hatırlar mısınız? O anın heyecanını tarif etmeye kelimeler yetersiz kalır eminiz ki. İşte o ilk öpücük heyecanı gibi etkileyici ve anlamlı bir hediye olabilecek Ring For Kiss El Çanı, sevdiğiniz insanı şaşırtmaya geliyor!

Sevgiliye alınabilecek hem en romantik hem de en ilginç hediyelerden biri sayılabilecek Ring For Kiss El Çanı, sevginizi ifade etmenin en keyifli yolu. Özellikle de kız arkadaşa alınabilecek en güzel hediyelerden biri olabilecek bu el çanı ile en doğru seçimi yaptığınızı sevdiğiniz insanın yüzündeki o şaşkın ve mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız. İster evinde yatağının baş ucunda isterse de ofisinde çalışma masasında sergileyebileceği Ring For Kiss El Çanı renkli ve neşeli bir ürün olarak dekorasyona farklılık kazandıracaktır. Aşk dolu bu el çanını eline her aldığında keyiflenecek ve size olan aşkı gün ve gün artacaktır. Oldukça romantik ve sıradışı bu hediye ile daima akıllarda olmayı da garantileyeceksiniz.

Yaklaşan özel gününüzde veya herhangi sıradan bir günde sevdiğiniz insana ilginç ve bir o kadar da romantik bir hediye olarak verebileceğiniz Ring For Kiss El Çanı'nı sitemizden satın almak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde bu sıradışı hediyeyi kaçırabilirsiniz.