Resimli Puzzle A3 - 130 Parça

Ürün Kodu : S-3080
39,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Sevdiklerinize orjinal hediyeler vermeyi sevenlerdenseniz Resimli Puzzle harika bir seçenek! Sizi aşk gibi kıymetli bir duygu ile tanıştıran ve her zaman sevgisiyle mutlu eden, yanınızda oluşuyla yalnızlığınızı unutturan kıymetli sevgilinize özel günlerde verebileceğiniz farklı ve etkileyici bir hediye. Resimli hediyeler arasından sevgiliniz için tercih edebileceğiniz muhteşem bir seçenek.

Hayatınızdaki birçok eksiği sevgilinizi tanımakla birlikte hissettiğiniz aşkla kapatırsınız. Onunla tamamlanır, onunla birlikteyken kendinizi bulursunuz. Aşk ile bütünleşir, iki ayrı kişi değil artık ‘biz’ olursunuz… Bu size özel hazırlanan puzzle ile sevgilinize onunla tamamlandığınızı en güzel şekilde anlatabilirsiniz. Ona hiçbir zaman unutamayacağı etkileyici bir an yaşatabilirsiniz.

Resimli puzzle üzerine sevgilinizle geçirdiğiniz özel anlardan birini yansıtan hoş bir fotoğraf bastırabilirsiniz. Aşkınıza özel hazırlanan puzzle, sıradan hediyelerden ziyade hem farklı olana yönelmeyi tercih edenler için Sevgililer Günü, yıl dönümü veya sevgiliye doğum günü gibi özel günlerde  romantik bir ortam eşliğinde sunulabilecek harika bir hediyedir.

Puzzle herkesin severek katılacağı ve keyifli vakit geçireceği bir uğraş olduğu için bu kişiye özel puzzle hem erkeğe hem de kadına hediye edilebilecek en güzel Sevgililer Günü hediyesi olarak göze çarpıyor!

Böyle bir hediye ile sevgilinize onsuz ne kadar eksik kalabileceğinizi anlatabilir, ona karşı beslediğiniz büyük aşkı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Özel günlerde değerli sevgiliniz için hazırlatabileceğiniz kişiye özel resimli puzzle uzun süre akıllardan çıkmayacak bir hediye olacaktır. Birlikte keyifli vakit geçirmenizi de sağlayacak resimli puzzle tamamlandıktan sonra tablo haline getirilerek muhteşem bir hatıraya dönüştürülebilir.

Resimli Puzzle Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün boyutları: 297 mm x 420 mm'dir.
  • Toplam 130 parçadan oluşmaktadır.

Yorum Yaz

GÜLSÜN K.
TEŞEKKÜRLER
Hızlı servisiniz için teşekkürler...
13.03.2017
GÜLSÜN K.
teşekkürler
çok hızlı ve başarılı bir çalışma, tebrikler
08.03.2017
MUSTAFA Y.
puzzle resim
çok beğendik emeğinize sağlık
02.03.2017
BEKİR K.
Gönderinizi beğendim istediğim gibi olmuş. Teşekkür Ederim.
17.02.2017
Toprak Ş.
Puzzle
Çok güzeldi tavsiye ediyorum.
08.02.2017
Akın A.
Yaptırdığım 2. Puzzle ıkiside efsanee
03.02.2017
İbrahim k.
Gelen ürünler
Ürenleriniz gayet iyi yanlız nakliyede biraz nemlenmiş
27.01.2017
metin m.
hızlı ve güzel
teşekkürler tahminimden daha hızlı geldi ve gerçekten güzel
10.01.2017
Mert E.
Harika
Çok güzel
30.12.2016
MEHMET B.
Teşekkür ederim. Çok güzel olmuş
22.12.2016