Rakı Severlere Yakışır İsme Özel Rakı Kadehi Seti

Bugün sipariş verirseniz en geç 27 Mart Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İndirime Son
199.90 TL
175.91 TL
Ürün Kodu: 15944

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 2 adet rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Rakı içkiler arasında hem tadı hem de içme yöntemleri ile çok farklı yere sahiptir. Bu yüzden geniş kesimler tarafından sahiplenilir ve rahatlamak, eskiyi yad etmek, mutlu olmak, kimi zaman da hüzne eşlik etmesi için tercih edilir.

Bu bakımdan rakı seven yakınlarınıza özel ve kullanışlı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız şık tasarımı ile öne çıkan Rakı Severlere Yakışır İsme Özel Rakı Kadehi Seti tercih edebilirsiniz. Bu özel isim yazılı rakı bardakları rakı seven yakınlarınızın aldıkları en güzel hediyelerden birisi olacaktır. Kendilerini özel hissetmelerine neden olacak bu özel bardaklar, yapıları gereğince, rakının lezzetini ve kendisine özgü kokusunu da daha iyi şekilde algılamaya yardım edecekler.

Özenli tasarımları ve yüksek baskı kaliteleri sayesinde silinmelere ya da solmalara karşı dayanıklı olan bardaklar, uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Bu sayede her zaman birbirinden lezzetli rakı sofraları kurmak olanaklı olacaktır. Set içerisinde bulunan Rakı Cep Kitabı ise rakı kültürüne dair yeni bilgiler edinilmesini sağlayacağı gibi aynı zamanda da rakı sofralarını meze açısından da geliştirecektir. Yakınlarınız kadar kendiniz için de tercih edebileceğiniz bu özel set, böylece rakı anlayışına yeni bir soluk getirecek.