Rakı Bahaneleri Esprili 6'lı Rakı Kadehi & Karaf Seti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
549.90 TL
467.41 TL
Ürün Kodu: 15978

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh ve karaf üzerindeki yazılar Renkli UV baskı işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 1 Adet üzeri baskılı rakı karafı ve 6 adet baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Karaf 500 cc sıvı almaktadır.
  • Baskının kalıcı olması için makinede yıkama yapılması önerilmektedir. Elde yıkama, ovalama ve tırnakla kazıma ile baskının ömrü azalmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kalabalık sofraların tadı her zaman daha başka olmaktadır. Sevdikleriniz ile bir araya gelmek, özel sohbetler yapmak, eğlenmek ve gülmek adeta yaşamdan bir gün çalmayı sağlamaktadır. Bu bakımdan kalabalık sofraları kurmak için rakının da özel bir yeri vardır.

Ancak kalabalık sofralar için rakı sofrası hazırlamak için Rakı Bahaneleri Esprili 6'lı Rakı Kadehi & Karaf Seti tercih etmeniz halinde sevdiklerinizi çok daha mutlu edebilirsiniz. Bu güzel ev hediyesi rakı sofralarının çok daha özel ve içtenlikle kurulmasına yardımcı olacak.

Set içerisinde bulunan rakı bardakları üzerinde rakı içmenin “bahanelerini” içerirken, rakının aslında bahane gerektirmediğini, her güzel ana eşlik etmesi için tercih edilecek olmasını ifade etmektedir. Böylece her yudumda rakıdan aldığınız tadı daha fazla arttırabilirsiniz. Aynı zamanda set içerisinde bulunan Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı da rakıya dair bilgilerinizi arttıracağı gibi sofralarınızın daha özenli ve gelişmiş şekilde kurulmasına da etki edecektir. Alanında hazırlanan tek kitap olan bu özel ansiklopedi görseller ile de desteklendiğinden özel bir rakı keyfi yaratmaktadır. Set içinde bulunan duble metre ise kalabalık sofraların eğlencesini daha fazla arttıracak ve aynı zamanda rakıyı kararında içermeyi de sağlayacak.