Pusulalı Kol Düğmeleri

Ürün Kodu : S-8198
84,90 TL 69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Pusulalı Kol Düğmeleri özellikleri

Yorumlar

Yelda Ş.
19.06.2017
Pusula Kol Düğmesi
Fotoğraftakinden çok daha zarif ve güzel buldum ürünü. Teslimat çok hızlı ve kusursuzdu. Teşekkür ederim.

AÇIKLAMA

Pusulalı ilginç kol düğmeleri sayesinde kaptanlık yapan ya da denizciliğe aşık babanızı sevindirebilirsiniz.

Bu sürprizli kol düğmeleri sayesinde babanızı hem şıklaştırmış hem de tarzını yansıtmış olacaksınız. Kaptanlık yapan, ya da denizcilikle uğraşan bir babaya sahipseniz, bu gerçek pusuladan oluşan kol düğmeleri hayatlarında aldıkları en sürprizli hediyelerden olacaktır.

Kol düğmeleri her zaman için şıklığın en özel detaylarını oluşturur. Özellikle takım elbiselerle birlikte manşetli ya da yarı manşetli gömleklerle birlikte kullanıldığında, o jilet gibi görüntünün son dokunuşudur kol düğmeleri. Tarihte birbirinden şık kol düğmeleri görülmüştür mutlaka ama bu kol düğmeleri dünyadaki en büyük kol düğmesi koleksiyonuna sahip olan erkekleri bile imrendirecek cinsten doğrusu. Zira bu düğmeler hem çok şık hem de şık olmasının yanı sıra büyük bir esprisi var. Gerçek pusuladan oluşan bu kol düğmeleri gerçek bir pusula gibi yön gösterebilme özelliğine sahip. Babalar için doğum günü hediyesi noktasında hem güzel, hem sıra dışı hem de orijinal olacak olan bu düğmeler babanızın kollarında gerçekten de harika duracak ve oldukça ilgi çekecek.

Üzerinde; S,W,N,E ifadeleriyle kuzeyi, güneyi, doğuyu ve batıyı gösterme kabiliyetine sahip olan bu kol düğmeleri bu orijinal tasarımları sayesinde özellikle denizci babanızın ilgisini çok daha fazla çekebilir. Babalar günü hediyesi seçenekleri arasında seçeceğiniz hediye farklı bir şeyler olsun istiyorsanız şayet, işte pusula kol düğmeleri tam da bunun için var.

Erkeklere en güzel hediyeler bulabileceğiniz Hediye Sepeti sayfaları 7 den 77 ye her yaştaki erkeğe hediye edilebilecek olan bu ürünü beğeninize sunuyor. 1,5 cm çapındaki bu özel tasarımlı düğmeler babanıza özel – şık kutusunda gönderilecek ve sizden ona sunulan en özel hediyelerden biri olacak… Anlamlı hediyeler arasından dilediğiniz hediyeyi bulup seçebileceğiniz Hediye Sepeti sayfaları,  değişik ürünlerle dolup taşıyor.

Sizi her zaman doğru önerileri ile yönlendiren babanız için en anlamlı babalar günü hediyelerinden olacak pusula kol düğmesi babanızın için en ilginç hediyelerden olacaktır.


Babaya hediye edilecek hediye fikirleri arasından özel tasarıma sahip pusula kol düğmesi babanızın şık görüntüsünü daha özel hale getirecektir. Gerçek bir pusula gibi çalışan kol düğmesi ile babanız gömleğine hareket kazandıracak ve özel bir görüntüde olmasını sağlayacaktır. Babalar günü hediyeleri arasından en farklı seçime sahip olmak için acele edin.