Plaza Dili Tasarımlı Baskılı İsme Özel Ajanda

Ürün Kodu : 13881

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 24cm x 17cm ölçülerindedir.
  • 2021 yılı ajandasıdır.
  • İsim yazılı not defteri ön ve arka olmak üzere 370 sayfadır.
  • Not defteri üzerine isminiz Uv Baskı Tekniği ile yazılmaktadır.
  • Ajandanın son sayfasında Türkiye Siyasi Haritası yeralmaktadır.
  • Plaza Dili Tasarımlı Baskılı İsme Özel 2020 Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize yılbaşında, yıl dönümünüzde ya da doğum günlerinde armağan etmek isteyeceğiniz türden harika ajandalar bu yıl çok moda. Daha senenin başından online hediyelik piyasasına damga vuran bu ürün grubu çok dikkat çekiyor. En beğenilen tasarımlar arasında yer aldığı için hızla tükeniyor. Kapağı ve iç kısmının kalitesi herkesin beğenisini kazanıyor. Farklı sunum önerileri geliştirmek için el yapımı ilginç hediyeler ile bir araya getirerek sürpriz planlayabilirsiniz.

Plaza dili diye nitelendirilen ve sıkça rastlanan yarısı yabancı dilden ödünç alınmış sözcüklere kurulu bu karışım şimdi ajandanızda. Bu ilginç konuşma şeklini esprili bir dille kapağa aktaran bu tasarım bazı arkadaşlarınızın çok hoşuna gidecek. Eğer bunu neşeyle karşılayacak akraba ya da arkadaşlarınız varsa mutlaka hediyenizi onlarla paylaşın. En anlamlı doğum günü sözleri harika notlar yazabilmeniz için yaratıcılığınıza destek oluyor. Hoş bir not ekleyerek hediyenizin kıymetini katlayabilirsiniz.

Armağanınızın enfes bir hal alması için ihtiyacınız olan birkaç sihirli dokunuş olacak. En güzel jestlerin biraz kişisel yaratıcılıkla ortaya çıktığını unutmayın. İsme özel ajanda için iç kapağa yazılacak esprili bir not ya da içine yerleştireceğiniz bir kutu müthiş olabilir. Bu eklemeleri yapmak için hemen siparişinizi verin ve size özel bütün fırsatlardan faydalanın. Plaza Dili Tasarımlı Baskılı İsme Özel Ajanda bu profile uyan arkadaş ve dostlarınız için asla unutmayacakları, muhteşem bir hediye olacak.