Özlü Söz Baskılı Ahşap Mühür Seti

2 Saat 27 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
499.90 TL
Ürün Kodu: 19906

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap mühür sapı doğal ahşapdan tamamen el işçiliği ile üretilmektedir.
  • Set İçerisinde:

  • 1 adet 7x4 cm tasarım baskılı Ahşap mühür sapı
  • 1 adet 9,5x6 cm ıstampa
  • 1 adet 16x6 cm pleksi mühür ve ıstampa standı
  • Mühür Kauçuğu; Eco line serisi olup, günümüz şartlarında hızla kirlenen çevre koşulları düşünülerek üretilmiş çevre dostu bir lazer kaşe kauçuğudur. Eco-line serileri tamamen doğal bileşenler kullanılarak üretilmiştir, Kokusuzdur

  • Mürekkep olarak siyah, lacivert, kırmızı renklerinden birisini tercih edebilirsiniz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili Müşterimiz,

Özel hissettirme duygusunu her anlamda yaşatabilecek, sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediye arıyorsanız, "Kitaplıklar Aklın Tedavi Yerleridir" Özlü Söz Baskılı Ahşap Mühür Seti tam da istediğiniz gibi bir seçenek!

Kitaplar, herkesin dostu ve bilginin kaynağıdır. Kitaplarla dolu olan bir ev ya da bir kitaplık, zihinlere açılan bir kapıdır. İşte bu güzide düşünceyi vurgulayan özlü söz, ahşap mühür setimizin ana temasını oluşturuyor. Hem de şık ve estetik bir tasarımla!

Bu özel setimiz, ahşap kutusu ve 5x7.5 cm ölçülerindeki ahşap mühürden oluşuyor. Ahşap kutu, doğallığı ve sıcaklığı ile göz dolduruyor. Özlü söz, mühür ile bastırıldığında ise etkileyici bir izlenim bırakıyor. Bu sayede, sevdiklerinize özel hissettireceğiniz her hediye üzerine bu özlü sözü işleyebilirsiniz. Ahşap mühür, kaliteli malzemesi sayesinde uzun ömürlüdür ve defalarca kullanılabilir.

Bu harika mühür seti, hediye seçenekleri arasında herkesin beğenisini kazanacak kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Arkadaşlarınıza, yetişkinlere, gençlere ve hatta çocuklara da rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Okulların açılması ya da Öğretmenler Günü gibi özel günlerde öğretmenlere de mükemmel bir hediye olabilir. Ayrıca kitapseverler için de iddialı bir alternatif sunuyor.

Unutmayın, sevdiklerimize verdiğimiz değeri gösterecek bir hediye seçmek her zaman önemlidir. Onları özel hissettirecek, hoş bir sürpriz yapmanın en güzel yolu da hediye seçiminde kendini gösterir. "Kitaplıklar Aklın Tedavi Yerleridir" Özlü Söz Baskılı Ahşap Mühür Seti ile sevdiklerinize bu deneyimi yaşatmanın tadını çıkarın.

Şimdi satın al butonuna tıklayın ve sevdiklerinize özel bir hediye sunmanın heyecanını yaşayın!

Not: Ahşap mühür setinin yanı sıra aksesuarlar, mürekkepler ve daha birçok hediye seçeneği için sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.