Özel Hatıralar Ahşap Fotoğraf Albümü

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
449.90 TL
Ürün Kodu: 12919

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • En 180 mm boy 220 mm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Albüm içine 10x15 ya da 14.5 x 20.5 boyutlarında fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz.
  • Resimleriniz sayfa içerisinde bulunan kesiklere uçlarından yerleştirilebilmektedir.
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kadın erkek demeden, arkadaşınıza veya sevgilinize rahatça hediye edebileceğiniz kişiye özel bir fotoğraf albümü son derece şaşırtıcı bir hediye ortaya çıkarıyor. Bu tasarımın ahşap ön kapağında hatıralarda yer alan o en özel isim, onun ismi yer alıyor. Kişisel hediyelerde son modaya uygun isim yazdırma olanağı sağlayan bu şirin fotoğraf albümü herkesin beğeneceği türden bir armağan. Doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü için bu hediyeyi seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ahşap kapağın altına yerleştireceğiniz diğer fotoğrafların hayali bile heyecan verici olacak.

Anılara değer veren ince ruhlu erkeklerin bayan eşe doğum günü sürprizleri için en çok tercih ettiği armağan, fotoğraf albümleri oluyor. Bu çeşit çeşit albüm çoğunlukla kadınların favorisi olan hediyeler arasında yer buluyor. Albümler görülmeye değer farklı ahşap kapak tasarımlarıyla kişiselleştirilebilen farklı ve şık modellerden oluşuyor. 10 x 15 ya da 15 x 21 boyutlarında fotoğraflar istenildiği gibi albüme yerleştirilebiliyor.

Sevdiklerinizi mutlu edecek, özel günlerde hediye olarak tercih edebileceğiniz en güzel resim çerçeveleri birçok model ve boyut ile karşınıza çıkıyor. Fotoğrafların ölümsüz kıldığı anılar biriktirdiğiniz özel bir albüm için doğru tasarım. Bu albümle hediye ettiğiniz kişinin duygulanmasını sağlayacaksınız. Anılarınızı ölümsüzleştiren güzel fotoğraflar için albümde kullanılmaya hazır tam 60 özel alan bulunuyor. Albümünüzün benzersiz 15 yaprağı da anılarla dolup taşmak için sizi bekliyor olacak.