Nostaljik Vintage Otomobil Tasarımlı Üç Boyutlu Led Lamba

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
119.90 TL
Ürün Kodu : 15783

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 14 cm x 3 cm ölçüsündedir.
  • Akrilik Levha 4mm kalınlığındadır.
  • Alt ahşap kaide ile toplam lamba ölçüsü 22 cm x 14 cm.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Nostaljik Vintage Otomobil Tasarımlı Üç Boyutlu Led Lamba özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Otomobil tutkunu yakınlarınız için hediye seçiminde onları çok mutlu edecek bir hediye arıyorsanız Nostaljik Vintage Otomobil Tasarımlı Üç Boyutlu Led Lamba tercih edebilirsiniz. Bu özel hediyelik lamba, güçlü ışığı ve tasarımı sayesinde otomobil meraklılarının her zaman mutluluk duyacakları bir hediye olacaktır.

Otomobil tutkusu pek çok kimse için son derece önemli ilgilerin başında gelir. Özellikle otomobil tutkunları, nostalji araçlara çok daha ilgi duyarlar ve onlara dair hemen hemen her şeyi toplamaya çalışırlar. Otomobil tutkusu çok daha ileri boyutlara vardığında ise her yerde otomobiller ile ilgili eşya ve ürünleri görmekten daha da büyük bir sevinç duyarlar.

Tüm bu özellikler bakımından otomobil meraklısı yakınlarınız için tercih edeceğiniz bu özel lamba, çalışma masalarında, raflarında ya da istedikleri alanların üzerinde otomobil tutkularının daha da fazla artmasına neden olacaktır. Araçlara meraklı sevgiliniz, eşiniz, arkadaşınız, kardeşiniz ve tüm sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz ürün USB bağlantısı ile çalışmaktadır ve bu bakımdan ekstra güç kaynağına ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda tamirhane ya da galeri gibi alanlara da ayrı bir hava ve şıklık katacak olan ürün, tüm otomobil severlerin hoşuna gidecek olup hiçbir zaman gözlerinin önünden ayırmamalarını sağlayacaktır.