Nostaljik Spor Otomobil Tasarımlı Üç Boyutlu Led Lamba

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
119.90 TL
Ürün Kodu : 15781

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 14 cm x 3 cm ölçüsündedir.
  • Akrilik Levha 4mm kalınlığındadır.
  • Alt ahşap kaide ile toplam lamba ölçüsü 22 cm x 14 cm.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Nostaljik Spor Otomobil Tasarımlı Üç Boyutlu Led Lamba özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Otomobil merakı pek çok kişiyi yakından ilgilendiren ve neredeyse bütün zamanlarını otomobillere ayırmasını sağlayan bir meraktır. Çoğu zaman otomobillere ilgi duyan kimselerin kendi araçlarının olmaması bile bu tutkuyu etkilemez ve otomobillerden büyük haz duyarlar. Özellikle nostaljik olarak adlandırılan otomobiller, böylesi tutkuya sahip olanlar için çok daha önemlidir.

Otomobil meraklısı yakınlarına hediye ettiğinizde çok büyük mutluluk duyacağı Nostaljik Spor Otomobil Tasarımlı Üç Boyutlu Led Lamba sayesinde onlara özel bir hediye verebilirsiniz. Bu özel lambalı araba hediyesi şık ve kaliteli görünümü sayesinde otomobile meraklı olan sevgiliniz, eşiniz ya da arkadaşlarınız için her zaman kullanmak isteyecekleri ve hiçbir zaman göz önünden ayırmayacakları bir hediye olacaktır.

Güçlü hoş ışığını sadece USB bağlantısı ile sağlaması açısından ekstra güç kaynağı da gerektirmeyen ürün, çok ince hassasiyet ile işlenmiş olup son derece şık bir görünüme sahiptir. Özellikle çalışma masalarında kullanıldığında harika bir görünüm vermektedir. Bu bakımdan sadece otomobil severler için değil, aynı zamanda otomobil işiyle uğraşan galeri, sigorta, tamirhane gibi işletmelerde de ayrı bir hava katmak amacıyla kullanılmaya uygundur. Bunların yanında otomobil seven çocuklar için de gece lambası olarak kullanılabilmektedir.