Nostaljik Fotoğraf Makinesi Tasarımlı 3D Led Lamba

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
749.90 TL
Ürün Kodu: 13444

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 60 x 140 x 30 mm ölçüsündedir.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Nostaljik hediyeler doğum günü gibi özel günlerde her daim özel bir karşılık buluyor. Nostaljik figürlerin ön planda olduğu hediyelerin sıcaklığı ve samimiyeti, sevdiklerinizde müthiş bir mutluluk yaratacaktır. Hele bu nostaljik figürler hediye aldığınız kişinin özel ilgi alanıysa bu hediye çok daha anlamlı olacaktır. Bu tip günlerde espirili doğum günü mesajı atmak başlı başına yetmez, sevgimizi bazen daha kalıcı ve somut hediyelerle taçlandırma ihtiyacı duyarız.

Nostaljik hediyelere özel ilgisi olanlar için nostaljik fotoğraf makinesi tasarımlı 3D LED lamba, başarılı bir tercih olacaktır. Üst kısmı kırılmaz şeffaf malzemeyle kaplı olan ürün, tamamen lazer kesim aracılığıyla işlenmiştir. Alt kısımda yer alan ahşap kaide 14 x 3 cm’dir. Ayrıca akrilik levhanın kalınlığı 4 mm biçimindedir. Kaide ile birlikte düşünüldüğünde ürünün toplam boyutu 15 x 14 cm şeklindedir. Fotoğraf makinesi görünümündeki bu ilginç LED lamba, sarı renk verir. Ev dışında ofis ortamlarında da rahatlıkla kullanılabilen ürün dekoratif maksatla da tercih edilebilir.

Nostaljik fotoğraf makinesi tasarımlı 3D LED lamba, pek çok cihazdan güç alabilir. USB girişi sayesinde laptop, masaüstü bilgisayar ya da powerbank gibi cihazlara takılabilir, bu sayede de uzun süre işlevini sürdürebilir. Doğum günü için hediye arayışında olanlara özel olarak sunulan bu özel ürün, şık hediye paketiyle ve ücretsiz kargo farkıyla adresinize aynı gün gönderilir.