Nostaljik Araba Meraklılarına 3D Led Lamba

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
%14 indirim
104.9 TL
90.21 TL
Ürün Kodu : 13446

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 14 cm x 3 cm ölçüsündedir.
  • Akrilik Levha 4mm kalınlığındadır.
  • Alt ahşap kaide ile toplam lamba ölçüsü 11 cm x 14 cm.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Nostaljik Araba Meraklılarına 3D Led Lamba özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Nostaljik arabalar konusunda tutkulu bir yakınınız var mı? Eğer cevabınız evetse ve doğum gününe özel bir hediye arayışınız varsa tam olarak doğru yerdesiniz. Hediye seçimlerimizde, sevdiklerimizin kişisel tutkularına ve heyecanlarına atıfta bulunduğumuzda onlara çok daha özel bir jest yapmış oluruz. Klasik arabalara düşkün bir yakınınız için nostaljik araba figürlü 3D LED lambayı değerlendirebilirsiniz. Bu sayede onu hem özel gününde aldığınız hediye, hem de kişisel tutkularına gösterdiğiniz saygıdan dolayı onu kat kat mutlu edeceksiniz. Sade doğum günü mesajları atmak yerine mizah içerikli, yaratıcı hediyelere yönelmek çok daha etkili olacaktır.

Hediye Sepeti üzerinden online olarak alabileceğiniz nostaljik araba temalı 3D LED lamba, tamamen kırılmaz bir malzemeyle, lazer tekniği kullanılarak üretilmiştir. Ahşap masif alanı 14 x 3 cm ölçülerinde olan ürünün levha kalınlığı 4 mm şeklindedir. LED lambadan yansıyan güçlü sarı renk ile hem evlerinize hem de ofislerinize özel bir boyut kazandırabilirsiniz. Çünkü işlevsel yönünün yanında ürünü dekoratif anlamda da kullanmanız mümkün.

Ürünün hemen alt bölümünde yer alan USB girişi, 7/24 kolayca şarj edebilme olanağı sunar. Nerede olursanız olun powerbank ya da laptop sayesinde pratik şarj etme ayrıcalığını yaşamanız mümkün. Doğum günü için hediye kategorisi üzerinden sipariş verebileceğiniz ürün, özel bir hediye paketiyle beraber yollanır. Doğum günlerinde kalıcı ve etkili bir hediye ile fark yaratmak istiyorsanız, ürün henüz tükenmeden sipariş verebilirsiniz.