Nişanlılara Özel İsimli Çift Tişörtü - %100 Pamuklu Kumaş

57 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 10201

Nişanlılara Özel İsimli Çift Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.

Hava geçiren terletmez baskı.

%100 sağlıklı pamuk tişört.

Nişanlılara özel isimli çift tişörtü en büyük hayaliniz evlilik gününü en tatlı ve eğlenceli şekilde tasvir edecek.

 

Nişanlandınız mı yoksa? O halde bu güzel yüzük anlaşmasını tüm dünya duymalı! Evlilik yolculuğuna çıktığınız ve bu sözü birbirinize verdiğiniz bu özel anlaşmanın ardından dünya evine girme yolculuğunda hızla ilerlediğiniz bu günler en tatlı ve heyecanlı zamanlarınız bilesiniz. Nişanlılık günleri bir çırpıda geçen ve asla geri gelmeyecek olan en tatlı anıların en cilveleşmeli zamanların geçirildiği zamanlardır.

Unutmayın belki yıllarca evli kalacaksınız ama nişanlılık süreniz bir çırpıda bitip gidecek. İşte bu en özel anları bir karnaval tadında yaşatacak ve cümle aleme ilan edecek tişörtler burada! Nişanlıma hediye arıyorum dediğiniz anda çiftler için tişörtler in bu sayfada duran en güzel örneği devreye girebilecektir.

 

Üzerinde nişanlandı ibaresiyle en güzel resimlerin ve isimlerinizin bulunduğu bu  tişörtler size özel… Göğsünde bir gelin ve damadın bulunduğu tişörtleriniz çok eğlenceli ve komik baskılardan oluşuyor. Taze bir gelinin damadı hızla kaptığı gibi yerlerde sürüklemesinden ibaret olan bu esprili tişört  her kesin çok seveceği ve beğeneceği niteliklerde. Sevgiliye hediyelik ürünler mi gerek? Artık korku tüneli klişe hediye dünyasından çıkın ve aramıza katılın diyoruz. Zira bakın burada en güzel sevgili ve nişanlı tişört hediye seçenekleri var.

 

Eğlenceli evlilik yolculuğuna çıktığınız ve çiçeği burnunda nişanlılık günlerinizi harika şekilde süsleyecek olan bu tişörte hemen sahip olabilirsiniz. Hemen siparişinizi oluşturun ve isimlerinizi girin bizler de sizler için bu harika isme özel nişanlı tişörtlerinden tasarlayalım. Sevgiliye farklı hediye vermek istediğinizde Hediye Sepeti sayfalarında bulunan tişört modellerinden biri illaki sizin hoşunuza da gidecektir. Bu örneklere namzet en güzel seçeneklerden biri de tam karşınızdan size göz kırpıyor.

 

 

Hayatınızın aşkını buldunuz ve onunla güzel bir yola baş koydunuz. Nişanlılık evresinde sevgiliniz olmaktan çıkan ve daha ciddi bir boyut kazanan o insan ve kendiniz için hazırlatabileceğiniz harika bir ürünü sizlere sunuyoruz; Nişanlılara Özel İsimli Çift Tişörtü. Sevimli bir çift figürü ile oldukça espirili tasarlanan bu tişörtler ile aşkınızı ilan etmeniz mümkün. Evde veya dışarda dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz Nişanlılara Özel İsimli Çift Tişörtü ile dikkat çekmemeniz neredeyse imkansız. Bu sıradışı tişörtlerin üzerine işleteceğiniz isimleriniz hem size hem de nişanlınıza kendinizi çok özel ve değerli hissettirecektir. Baskısı ve kişiye özel tasarımı ile dikkat çeken bu harika tişört modeli kalitesi ile yıllarca kullanabileceğiniz ve ömür boyu tatlı bir anı olarak saklayabileceğiniz kalitededir.

Nişanlınıza tatlı ve espirli bir sürpriz yapmak adına veya nişanlı olduğunuzu herkese ilan etmek adına tercih edebileceğiniz Nişanlılara Özel İsimli Çift Tişörtü'nü kaçırmamak istiyorsanız isimlerinizi bize ulaştırın bizde bu sıradışı tasarımları size özel hazırlayalım.