Nikola Tesla Tasarımlı 16.000 mAh Wireless Kablosuz Powerbank

Ürün Kodu : 13887

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özelleştirmeniz UV baskı yöntemi ile yazılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Powerbankınızın arkasında güçlü led lamba bulunmaktadır.
  • Kablosuz özelliği sadece bunu destekleyen telefonlarda kullanılabilmektedir.
  • Ortalama olarak telefonunuzu 4 kere şarj edebilmektedir.
  • Tüm Type-c şarjlı cihazla, Android ve Iphone telefonlar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:14 cm x 6,5 cm'dir.
  • 16.000 mAh kapasitelidir.
  • Nikola Tesla Tasarımlı 16.000 mAh Wireless Kablosuz Powerbank özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

En sevilen hediyelik eşyalar arasında yer alan şarj bankası modelleri giderek popülerlik kazanıyor. En sevdiğiniz dostlarınıza verebileceğiniz kullanışlı bir armağan olarak bu yıl üst sıralara çıkıyor. Özel günlerin hemen hapsine uyumlu olan bu pratik fikir ile artık şarjınız hiç bitmeyecek. Mobil cihazların yaşamımızda çok yer tuttuğu bu dönemde kullanışlı bir alternatif oluyor. İlham alabileceğiniz etkileyici doğum günü mesajları da çok sevimli bir fikir olarak neredeyse hediyenizin etkisini katlıyor. Çünkü kişisel bir dokunuşla güzelleştireceğiniz sürprizinizin etkisi oldukça kuvvetleniyor.

Bu modelde Tesla tasarımı sizinle buluşuyor, özellikle bilim insanlarına ilgi duyan kişilerin bayılacağı bir model düşünülmüş. Jest yaparken anlamlı eklemeler için en iyi doğum günü sözleri de size ilham verecek ve böylece kolaylıkla sevdiklerinizi şaşırtabileceksiniz. Kadın erkek herkese uygun olan bu ürün özel günlere de, çeşitli kutlamalara da son derece uygun düşünülmüş. Kurumsal olarak da bireysel olarak da hoşunuza gidecek bir jest olarak yerli yerinde bir seçim olacak.

Erkek arkadaşınıza, kız arkadaşınıza, iş vereninize almak isteyeceğiniz bir hediye durumunda bulunuyor. Dilerseniz hediye paketi olarak adresinize hemen gönderilebilir. Sipariş vermek için elinizi çabuk tutun ve fiyat avantajlarından faydalanmak için geç kalmayın. Avantajlı kargo fırsatları da bu ürün için sizi bekliyor. Nikola Tesla Tasarımlı 16.000 mAh Wireless Kablosuz Powerbank ürünü benzersiz bir hediye alternatifi sağlıyor.