Ne Mutlu Türküm Diyene Atatürk Tişörtü

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 11128

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Ne Mutlu Türküm Diyene Atatürk Tişörtü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Göğsünde ’Ne mutlu Türküm diyene’ sözünü taşıyan tişörtle, Türk olmanın asaletini üzerinizde taşıyın!

İlk olarak Atatürk’ün 10. Yıl Nutkunda söylediği bu söz, günümüzde ülkemizin en yüksek dağ ve tepelerinde kendini göstermektedir. Ata’mızın söylediği günün ardından büyük bir slogan haline gelen bu güçlü söz, hem andımızda yer almıştır hem de birçok mitingde de söylenmektedir.

Eğer sizlerde Türk olmanın asaletini ve gücünü kanınızda sonuna kadar taşıyanlardansanız neden bu güzel tişörtte sahip olmayasınız?

Ayrıca bu esaslı tişört sevdiklerinize, ailenize, tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza ya da sevdiğiniz kişiye de özel günlerde armağan edebileceğiniz hoş bir hatıra olacaktır. Ata’mızın vakti zamanında söylediği ve binlerce güzel milli duyguyu sadece bir cümleye sığdırdığı bu güzel söz de,  dilerseniz bu güzel tişört sayesinde kendinizi bulabilirsiniz.

Topraklarımızın altında yatan ve vatan toprakları için canını feda etmiş olan bir çok şehidin bu ruhla canını feda ettiği, Türk olmanın mutluluğunu yine şuan bu toprağın üzerinde vatanına, toprağına ve milletine ve Ata’sına aşık olanlar bilir.

Gelin! Siz de Mustafa Kemal Atatürk’ün bu harika vecizesini sevdiklerinizle gururla göğsünüzde taşıyın diyoruz. Kadın - erkek tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu güzel tişört hakiki koton kumaştan ve vücuda zararsız baskıdan üretilmiştir. Sevdikleriniz ve kendiniz için dilediğiniz sizede sipariş edebilirsiniz.

Özel baskılı tişörtler arasında bize soracak olursanız en görkemlilerinden olan Ne mutlu Türküm diyene tişörtü tüm sevdiklerinizi yüksek derecede onore edecektir.

Bayan tişört ya da erkek tişört hediyeliği olarak bu tişörtle gerekli beden numaralarıyla her yaştan tanıdığınızı sevindirebilirsiniz.

Hayatınızda bulunan özel kişiler için bu tişörtten özel doğum günü hediyesi olarak da yararlanabilirsiniz.