Mutlu Yıllar Dilekli Yılbaşı Sepeti

Ürün Kodu : 12701

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • 1 adet Mutlu Yıllar nakış işlemeli El havlusu (30x30 cm)
  • 1 adet Kurmalı Vosvos araba (Renk farklılık gösterebilir)
  • 2 adet ışıklı Yılbaşı Şapkası
  • 1 adet Tombala oyunu
  • 1 adet Çanlı Kapı süsü
  • 1 adet Oreo bisküvi
  • 1 adet Şapkalı Kardan Adam çikolatası (Nestle 32 gr)
  • 1 adet Renkli süsleme aranjmanı ve çeşitli Yılbaşı süsleri ile bulunmaktadır.

Mutlu Yıllar Dilekli Yılbaşı Sepeti (19x28 cm) Kırmızı tül üzerine Kurdele yapılarak gönderilmektedir.

Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer! Siz de sevdiklerinizle birlikte keyifli bir yılbaşı organizasyonu için kollarınızı sıvadıysanız mutlu yıllar dileyen hediyeniz Hediye Sepeti'nden! Uygun fiyat avantajı ve ücretsiz kargo imkanımız ile beğeninize sunduğumuz Mutlu Yıllar Dilekli Yılbaşı Sepetini alarak yakınlarınıza unutulmaz bir hediye verme şansına sahipsiniz.

Mutlu Yıllar Dilekli Yılbaşı Sepetinde yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmezi tombala oyunundan yılbaşı şapkasına, çanlı kapı süsünden çikolatalara, retro tarzı yansıtan ve çocukluk yıllarınıza geri dönmenizi sağlayan kurmalı Vosvos arabadan mutlu yıllar nakış işlemeli ev havlusuna aradığınız her şey mevcut.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek ya da kadın fark etmesizin herkesi mutlu eder. Özellikle mutlu yıllar mesajı ile anlam bulan Mutlu Yıllar Dilekli Yılbaşı Sepeti sevgiliniz için de tercih edebileceğiniz bol ürünlü, şahane bir armağan. Yılbaşı sepetini sevgiliniz için alabileceğiniz gibi, iş yerinizdeki arkadaşlarınız, kız kardeşiniz ya da kuzenleriniz için de değerlendirebilirsiniz. Evlerine yılbaşı partisi için gideceğiniz yakın dostlarınız için de satın alabileceğiniz Mutlu Yıllar Dilekli Yılbaşı Sepeti, girdiği her ortamda kendini gösterecek bir armağan seçeneği.

Mutlu Yıllar Dilekli Yılbaşı Sepeti (19x28 cm)  kırmızı tül üzerine kurdele yaparak dilediğiniz adrese gönderiyoruz. Aynı gün kargo imkanımızdan da faydalanabileceğiniz ürününüze güzel yılbaşı sözleri de ekleme şansına sahipsiniz. Hediye Sepeti olarak şimdiden sizin ve sevdiklerinizin yeni yılını kutlarız.