Mustafa Kemal Atatürk İmzalı İsme Özel Metal Çakmak Seti

Ürün Kodu : 15717

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Çakmağın mekanik parçaları paslanmaz metaldir.
  • 125 ml çakmak benzini ile gönderilmektedir.
  • Çakmak gazı değil benzin ile kullanılır.
  • Fitil ve taşı daha sonradan değiştirilebilir
  • Çakmak içerisinde benzin olmadan gönderilecektir.
  • Mustafa Kemal Atatürk İmzalı İsme Özel Metal Çakmak Seti Şık kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için özenli ve anlamlı bir hediye istiyorsanız Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün zarif imzasını üzerinde taşıyan Mustafa Kemal Atatürk İmzalı İsme Özel Metal Çakmak Seti tercih edebilirsiniz.

Son derece şık ve anlamlı olan bu özel çakmak sevdiklerinize armağan açısından oldukça beğeni toplayacaktır. Bu kapsamda erkek arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz, öğretmenleriniz, babanız, erkek kardeşleriniz başta olmak üzere çok geniş bir alanda hediye vermek için uygun özellikler taşımaktadır. Çakmak alanında dünyaca ünlü Zippo olup ömürlük kullanım imkânı sağlamaktadır. Kendisine özgü yakıtının da set içerisinde bulunduğu ürün, böylelikle dolum yapılabilir yapısı ile kullanıcılara ekstra kolaylık sunmaktadır.

Özellikle sevgiliniz, babanız ya da öğretmenleriniz için son derece anlamlı olacak bu çakmak, sevdiklerinizin Atatürk sevgilerini her alanda yaşamalarını ve göstermelerini sağlarken, kendilerinin de mutlu olmalarına imkân verecektir. Tarih öğretmenleriniz başta olmak üzere tüm öğretmenleriniz için güzel bir öğretmenler günü hediyesi olarak da değerlendirilebilecek ürün, böylelikle anlamlı yapısı ile birlikte Atatürk’ün yolundan hiçbir zaman ayrılmadan giden kimselerin tercihi olacaktır. Dayanıklı ve kişiye özel tasarlanan yapısı sayesinde de hediye daha özel anlamlara kavuşan bir armağan haline gelmektedir.