Mimara Hediye Saatli Masa İsimliği

Ürün Kodu : S-11081
59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Mimara Hediye Saatli Masa İsimliği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.

Yorumlar

Ali G.
31.10.2019
Ali
Ürün gerçekten güzel fakat küçük.. ölçüleri dikkate alınız hediye paketi olarak çok güzel paketlenmişti hediye edilecek bir ürün tavsiye ederim
Furkan Ü.
23.07.2018
İyi
Aksaklık olmadan teslim edildi benim için yeterli.

AÇIKLAMA

Çok sevgili mimar dostunuzun masasının üzerinde daima sizi hatırlatacak olan bir parça bulunsun ister misiniz? Eğer isterseniz bu mimarlara özel tasarlanmış olan saat hem mesleğine özel olduğu için çok hoşuna gidecek, hem de ona hep sizi anımsatacak…

Gün içinde projelerle boğuşup duran mimarlar, sürekli ince hesaplar yaparak çizimleriyle uğraşmak zorunda kalırlar. Zamanlarının büyük bir bölümünü projelerinin başında büyük bir bölümünü de inşaat malzemelerinin ve inşaat - restorasyon alanlarında geçiren mimar dostlarınıza gelin bir güzellik yapın ve onları bu küçük ama hoş hediyeyle ödüllendirin. Mimar tanıdıklarınıza ya da yakınlarınıza  yeni iş hediyesi olarak dahi verebileceğiniz bu güzel saatli çerçeve her zaman masasının üzerinden ona göz kırpacak.

Üzerinde hem mimarlarının masasını en güzel şekil de süsleyecek olan ahşap üzerine baskılanmış olan bir yapı projesinin bulunduğu, hem de aynı zamanda da gömme bir saatin yer aldığı bu hoş hediyelik güzel bir şekilde masasının üzerini süsleyeceği gibi,  her zaman tanıdığınızın vakti bilmesine de yardımcı olacak. Dahası da var. En güzeli de bu saatli ahşap çerçeve mimar tanıdığınızın ismine özel olacak. Ofis masası aksesuarları arasında mimarlara verilebilecek olan bu şık çerçeve ilk tercihiniz olabilir.

Çerçevenin arkasında bulunan ahşap ayak sayesinde her yerde sabitlenerek ayakta durabilen bu isme özel tasarımlı mimar çerçevesi, tüm masalara ya da ofislere yakışabilecek niteliklerdedir. Hatta dilerseniz yakın zamanda mezun olacak mimar adayı çocuğunuza ya da yeğeninize dahi bu ürünü mezuniyet hediyesi olarak sunabilirsiniz.