Mali Müşavire Özel Masa İsimliği

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
349.90 TL
Ürün Kodu: 11078

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz. 
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hizmetlerinden çok memnun olduğunuz mali müşavirinize ya da bu mesleği icra eden dostlarınıza bu şık masa üzeri çerçevesinden armağan edebilirsiniz.

Gün içinde tüm vakitlerini hesap kitap yaparak geçiren bu nedenle de muhasebe işlemlerinden başını kaldıramayan mali müşavirlere bu güzel çerçevelerden hediye ettiğinizde kendilerini çok iyi hissedecekler. Firmanızın hesaplarını düzenleyen, gelir ve giderlerinizin yasal kontrollerini tutan ve dolayısıyla da omuzlarında büyük sorumluluk olan bu kişileri sevindirmek istemez misiniz? Cevabınız evetse, tasarım hediye noktası Hediye Sepeti bu kişileri de unutmadı. Eğer sizin de bu meslekten tanıdıklarınız varsa yaşadı. Keza çalışanlarınızda aynı şekilde…

Kısacası firmanın omurgası olan mali müşavirinizi motive etmek ve memnuniyetini belirterek daha da iyi çalışmasını sağlamak istiyorsanız işte size en güzel hediye seçeneklerinden biri… Ya da dilerseniz serbest – yeminli çalışan bir mali müşavir tanıdığınıza da bu şık çerçeveden hediye edebilirsiniz. Ona isme özel bu mali müşavir çerçevesinden armağan edin ve evinde bulunan homeoffice masasına koyduğu bu çerçeveye her baktığında sizi ansın. Ahşap fotoğraf çerçeveleri sayesinde birçok meslekten çalışanınızı ya da tanıdığınızı sevindirebilirsiniz.

Dört yıllık üniversitenin ilgili bölümünden mezun olarak,  mesleği gereği zorunlu eğitimlerinin ardından en az 7 ayrı sınava girerek dirsek çürüten ve üzerinde birçok yasal sorumluluk bulunduran, sayılarla pek içli – dışlı olan mali müşavirlere taşıdıkları unvana ve isimlerine özel çerçeveden verdiğinizde hayatlarına renk katmış olacaksınız. Güzel hediye fikirleri durağı Hediye Sepeti, her meslek erbabını daima düşünmeye devam edecektir.