Line Art Sevgiliye Hediye İsme Özel 3d Led Lamba

1 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
334.90 TL
271.27 TL
Ürün Kodu: 16611

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 60 x 140 x 30 mm ölçüsündedir.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgilinizi mutlu edebilmek için özel hediyeler tercihinde bulunmak istiyorsanız sevgiliye en güzel hediye fikirleri arasında öne çıkan Line Art Sevgiliye Hediye İsme Özel 3d Led Lamba tercih edebilirsiniz. Bu özel lamba aşkın ışıltılı yansıması olduğu gibi aynı zamanda da sevgilinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu da ifade etmenize özel bir imkân sunmuş oluyor. Estetik ve sevgi dolu tasarımı ile sevgilinizin çok hoşuna gidecek ve şimdiye kadar alacağı en güzel hediye olacak lamba yapısı itibariyle aşkınızın ışıltısını her zaman göz önünde tutacaktır.

Kolay ve pratik USB bağlantısı ile çalışan lamba bu sayede zahmetsiz bir kullanıma sahiptir. Sağladığı ışık ile çalışma masasında aydınlatma ya da gece lambası olarak tercih edilebilir. Üzerine yazılan isimleriniz ile birlikte çok daha özel ve ayrıcalıklı bir hale gelir.

Başta sevgililer günü gibi tüm sevgililer için özel geçmesi gereken bir gün olmak üzere doğum günü, yıldönümü gibi günler için de romantik bir hediye seçeneği olacaktır. Estetik görünümü sayesinde kullanıldığı ortama farklı bir görünüm katacak ve her zaman sevginizin ne kadar değerli olduğunun anlaşılmasına olanak tanıyacaktır.