Kuru Kafa Tasarımlı İskelet Ağız Bandana Maske

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
174.90 TL
146.92 TL
Ürün Kodu: 16905

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bandana Ölçüsü: 55 cm x 25 cm - Ağırlık: 50 g
  • Özel hava alan terletmez.
  • Tek bir ürün alırsınız ama birbirinden farklı biçimlerde kullanım sağlarsınız. Böylece siz ne isterseniz bandananız o olur.
  • Fular, alın bandı, korsan bandana, başörtüsü, saç bandı, bere, bone, bileklik, kaşkol, saç tokası, kar maskesi, atkı, yüz maskesi ve başka ne isterseniz!
  • Vücudunuzun sıcaklık dengesini korumanıza yardımcı olur.
  • Tüm sporcular, aşçılar, şefler, sağlıkçılar, gıda sektörü çalışanları, güneşten veya soğuktan korunmayı gerektiren iş kollarında çalışanlar ve isteyen herkes bu bandanayı kullanabilir.
  • Yer kaplamaz, kolayca temizlenir, hızlıca kurur.
  • Maksimum 40°C sıcaklıkta yıkanmalıdır,ağartıcı kullanmayın, ipe asarak kurutun, ütülemeyin.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşa, eşe ya da sevgiliye yapılacak hediyeler çok özel olduklarında çok daha fazla büyük mutluluk yaratır. Bu yüzden Kuru Kafa Tasarımlı İskelet Ağız Bandana Maske tasarımı ile dikkat çeken bu özel maske sayesinde sevdiklerinizi çok mutlu edecek ve onlara çok özel bir hediye verebileceksiniz. Özel tasarımıyla büyük bir mutluluk yaratacak olan bandanayı herkes için tercih edebilirsiniz.

Yapısı itibariyle dayanıklı ve sağlıklı olan bandana çok uzun kullanımlarda bile herhangi bir sorun yaratmaz, her zaman sağlıklı ve konforlu bir kullanım elde etmeniz için yardımcı olur. Yapısı itibariyle huzuru, rahatlığı ve sağlığı en iyi şekilde bulmanız için etkilidir. Nefes alan yapısı ile çok uzun süreli kullanımlarda bile hiçbir sorun çıkarmaz.

Bandanayı doğa severlerden sağlık alanında çalışanlara kadar geniş bir kesim için tercih edebilirsiniz. Her zaman farklı amaçlar için çok işlevsel olarak kullanılabilecek olan bandana boyunluk, fular, bileklik, saç tokası, baş örtüsü gibi amaçlara uygundur. Dayanıklı yapısı sayesinde çok uzun süre kullanım sunacak olan bandananın dikkat çekici tasarımı da sevdiklerinize çok daha özel bir sürpriz yapabilmenizi mümkün kılıyor.