Klasik Scooter Motorbisiklet Tasarımlı 3D Led Lamba

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
749.90 TL
Ürün Kodu: 13445

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 60 x 140 x 30 mm ölçüsündedir.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Son zamanlarda LED tasarımlı ürünler hediye olarak büyük bir popülerlik yakalamış durumda. Bu tip ürünler hem estetik yönleri hem de işlevsellikleriyle fark yaratıyor. 3D LED lambalar şık figürler eşliğinde yaratıcı ürünlere dönüşüyor. Bu ürünlerden biri olan klasik scooter motorbisiklet tasarımlı 3D LED lamba ile sevdiklerinize özel gününde kalıcı bir hediye sunabilirsiniz. Ne zaman nerede olursa olsun bakarken sizi hatırlayacağı yaratıcı bir hediye alma fikri kulağa sizce de güzel gelmiyor mu? Bu hediyeyi sade doğum günü mesajları ile taçlandırmaksa sizin elinizde.

Klasik scooter motorbisiklet tasarımlı 3D LED lambanın alt bölümünde oldukça şık bir ahşap masif bulunur. Bu bölüm 14 x 3 cm ölçülerindedir. Akrilik levha için uygun görülen kalınlık ise 4 mm şeklinde. Levhanın üst kısmında ise şeffaf materyal kırılmaz özelliktedir. Bu bölüm özel lazer tekniğiyle şekillendirilmiştir. Ahşap alan ile birlikte ürünün toplam uzunluğu 23 x 14 cm biçimindedir. Oldukça güçlü bir LED ışığa sahip olan ürün sarı ışık verir.

Gerek evde gerekse de iş yerinde rahatlıkla dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen bu özel ürün, bilhassa motorbisiklet konusunda tutkusu olan yakınlarınız için tercih edebilirsiniz. USB girişi bulunan ürünü bağımsız cihazlar sayesinde kolayca şarj edebilirsiniz. Dilerseniz açma kapama düğmesini kullanarak ürünü kolay şekilde kontrol edebilirsiniz. Doğum günü için hediye kategorisinin en popüler ürünlerinden biri olan klasik scooter motorbisiklet tasarımlı 3D LED lambaya online sipariş ile kolayca sahip olabilirsiniz.