Kişiye Özel Tasarımlı Clipper Metal Çakmak

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Kasım Pazartesi günü kargoya verilecektir.
124.90 TL
Ürün Kodu : 12958

İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsim Yazılı Clipper Marka paslanmaz metalden imal edilmiştir.
  • Gold, Bronz ve Mat Siyah rengi bulunmaktadır.
  • Metal çakmak 7 cm x 2 cm ölçülerindedir.
  • Yıllarca kullanılacak sağlamlıktaki isim yazılı Clipper marka çakmak güzel bir hediye alternatifi olacaktır.
  • İsim Yazılı Clipper Metal Çakmak​ Özel Metal kutusu ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Şıklığından ödün vermeyenler için tasarlanmış olan kişiye özel metal çakmak ile arkadaşınızı ya da sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Bronz, gold ve siyah renk seçenekleri bulunan ürünlerden hediye edeceğiniz kişinin zevkine en yakın hangisi uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Ayrıca çakmağın üzerine yazdıracağınız isimle ürünü kişiye özel hale getirmiş olacağınız gibi hediye edeceğiniz kişinin de kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşınıza doğum günü sarkilari ile yapacağınız şıklıktan ziyade somut bir hediye ile de gönlünü kazanabilirsiniz. Uzun ömürlü yapısıyla kolay kolay eskimeyen ve her an dilediğiniz zaman kolay kullanımı ile rahat bir ürün olarak biliniyor.

Kişiye özel hediyeler her zaman manevi değeri yüksek parçalardan oluşur. Bir ürünün kendisi için tasarlanmış olduğunu düşünmek bile insanları mutlu eder ve hediye eden kişiye övgülerini iletir. İsme özel clipper metal çakmak da tam olarak bu şekilde ilgi topluyor ve hediyeyi alan kişilerin en ilginç doğum günü hediyesi olarak görmesini sağlıyor. Bu bağlamda bakıldığında 3 farklı renk seçenekleri arasından birini seçerek arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.

Çakmağın üzerinde adını gören arkadaşınız hediyenin kendisine özel olduğunu görünce bu durumdan oldukça memnun olacak ve size minnettar kalacak. Ürün, kargoya verilmeden önce özenle hediye paketi yapılıyor ve siz kargoyu aldığınızda direkt olarak hediye edeceğiniz kişiye götürebiliyorsunuz ya da direkt olarak hediye edeceğiniz kişinin adresine göndererek onu şaşırtabilirsiniz.