(6)

Kişiye Özel Satranç Seti

Ürün Kodu : 3041

Kişiye Özel Satranç Seti Özellikleri:

  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Satranç taşları ahşaptır.
  • 39,5 cm x 39,5 cm
FIRAT A.
22.12.2017
BU SİTE İŞİNİ SEVEN İNSANLAR TARAFINDAN YÖNETİLİYOR
Yoğun çalışma temposu ve vakit olmaması sebebiyle yıllardır alışverişlerimin büyük kısmını internetten yapmak zorunda kalıyorum. Herkesin yaşadığı bir sürü standart problem ve internet sitesiyle uğraşmak zorunda kalıyorum. Bu defa oğlum için ismine özel bir satranç tahtası almak istedim. (Hediye) Hediyesepeti sitesinde aradığımı bulup hemen siparişi verdim. 2 gün içerisinde kargo geldi ancak paketi açtığımda satranç tahtasının ucunda bir kırık olduğunu gördüm ve yine her zamanki sorunları yaşayacağım diye canım sıkıldı. Hediyesepeti ile irtibata geçtim ancak gerçekten şok oldum. Anında whats up tan ürünün fotoğraflarını istediler. 2 saat geçmeden telefon ile arayıp son derece nazik bir şekilde konu hakkında neler yaptıklarını ve süreci nasıl ilerleteceklerini anlattılar. Bu olayların tamamı dün (21/12 ) oldu. Telefonda konuştuğum kişi o kadar ilgiliydi ki gerçkten şaşkına dönmüştüm. Bugün (22/12 ) yani 24 saat içinde ürünün yenisi yapıldı ve elime ulaştı. Oğlumun hediyesi olması sebebiyle benim için çok özeldi.Gerçekten süper bir iş başardılar. Ve internettende güvenerek alışveriş yapabileceğimiz bir site olduğunun ispatını ortaya koydular. Emeği geçen herkese , ilginize , dürüstlüğünüze , yardımseverliğinize ve işinize olan saygınıza çok çok çok teşekkür ediyorum.
özlem
26.04.2016
Çok memnun kaldim üründe tak vaktinde gecikmeden elime ulaştı. Tereddütlerom vardi fkt gercekten güvenilir ve ilginize teşekkürler
emin
13.04.2016
memnunıyet
çok memnun kaldık teşekkür ederiz çok kısa sürede elimize ulaştı
SABAHATTİN A.
12.04.2016
sıkıntısız alışveriş
hızlı işlem hızlı kargo. hem üründen hem hizmetten memnun kaldım.
Necla Ş.
01.02.2016
Satranç sever oğluma aldığım satranç takımı inanıyorum ki oğluma satranç turnuvalarında başarı getirecek çalışmalara ön ayak olacak.
İPEK .
27.08.2014
Çok kısa bir sürede elime ulaştı ve üründe hiç bir sıkıntı olmayıp emeği geçen herkese teşekkür ederim.
5,0
(6)
Ortalama Puan

Satın alanlar bu ürüne bayıldı!