Kişiye Özel Satranç Seti

Ürün Kodu : S-3041
129,90 TL

2 Saat 52 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
Sevgilinize, tıpkı sevginiz kadar özel bir doğum günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Kişiye özel olarak tasarlanan satranç üzerine onun ismini yazdırabilirsiniz. Çekişmeli oyunları seven sevgiliniz için özel olarak tasarlanacak satranç onun vazgeçilmezi olacak ve her oynadığında sizi hatırlatacak.

Satranç Nasıl Oynanır?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunu. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor kabul edilir.
Bu oyun satranç tahtası denilen 8×8'lik kare bir alan üzerinde satranç taşlarıyla oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.
Kişiye Özel Satranç Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Masif ahşaptan üretilmiştir.
  • Satranç taşları ahşaptır.
  • 39,5 cm x 39,5 cm

Yorum Yaz

özlem .
Çok memnun kaldim üründe tak vaktinde gecikmeden elime ulaştı. Tereddütlerom vardi fkt gercekten güvenilir ve ilginize teşekkürler
26.04.2016
emin .
memnunıyet
çok memnun kaldık teşekkür ederiz çok kısa sürede elimize ulaştı
13.04.2016
SABAHATTİN A.
sıkıntısız alışveriş
hızlı işlem hızlı kargo. hem üründen hem hizmetten memnun kaldım.
12.04.2016
Necla Ş.
Satranç sever oğluma aldığım satranç takımı inanıyorum ki oğluma satranç turnuvalarında başarı getirecek çalışmalara ön ayak olacak.
01.02.2016
İPEK .
Çok kısa bir sürede elime ulaştı ve üründe hiç bir sıkıntı olmayıp emeği geçen herkese teşekkür ederim.
27.08.2014