Kişiye Özel Canlı Bitki Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-8327
109,90 TL 69,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Özel minyatür bitkiler ile özenle hazırlanan bu bahçeleri çok seveceksiniz!

İster evinizde isterseniz ofisinizde yetiştirebileceğiniz minyatür bahçeler ile isminize özel şirin bir bahçeye sahip olmuş olacaksınız. Kaliteli seramik saksı içerisindeki sukulent bahçeniz suya dayanıklı minyatür figürler ile detaylanırılacaktır. Gerçek bir bahçeden farksız olacak Kişiye Özel Minyatür Sukulent Bahçesi en keyifli hobiniz haline gelecektir.

Büyük bir özen ve uğraş gerektirmeyecek bu sukulent bahçesinin bakımını kolaylıkla yapabileceksiniz ve ister evinizde isterseniz de ofisinizde keyifle yetiştirebileceksiniz.

 

Kişiye Özel Minyatür Sukulent Bahçesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Sukulent bitkilerin lazer kesim kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.
  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler
  • Saksı ölçüleri: 15x15x6 cm boyutlarında  özel tasarım seramik saksı
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

m.serin .
teşekkürler
06.10.2017
SERİN .
SAĞLAM PAKETLEME
TEŞEKKÜRLER ÇOK GÜZEL
05.10.2017
hibrahim .
Hızlı kargo ve sağlam paketleme.
29.08.2017
ertuğrul t.
Cok ilgililer ayni gun almak icin rica ettim beni kirmadilar ve bir saat icinde yaptilar bende gidip teslim aldim cok guzel bir urun
03.04.2017