Kişiye Özel Kalemli Mermer İsimlik Seti

Ürün Kodu: 11727

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsimlik Ölçüleri: En:22cm Boy:10.4cm
  • Kalem Ölçüleri: En:22cm Boy 20.5 
  • Kişiye Özel Kalemli Mermer İsimlik Setii özenle paketlenerek hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye özel kalemli mermer isimlik seti ofis dekorasyonlarınıza mermerinin gücünü elegan görsel zenginliklerde taşıyacak.

Elit ve güçlü dekore edilmiş çalışma mekanlarından, ofis – büro tarzlarından hoşlanıyorsanız işte doğanın ve mermerin asilliğini, şatafatını mekanlarınıza, çalışma masalarınızın üzerine taşıyacak olan harika bir set. Erkek hediye setleri arasında ofislerin çalışma masalarının yüzünü güldürecek olan bu obje, ortamlarda ışıl ışıl parlayacak.

İsimlikler, görsel manada çalışma alanlarımızı en özel şekilde vurgulayacak olan aksesuar ve detaylardandır. Sizin isminizi – titrinizi be makamınızı en özel şekilde vurgulayacak olan isimlikler, her zaman tarzınız ve tavrınız hakkında da bir şeyler ifade eder karşınızdaki kişilere.

Ros tonlarındaki pembe mermerle miks edilmiş gümüş ve gold tonlarında ki kalem – isimlik konsepti sizin ve sevdiklerinizin de ofisine çok yakışacaktır doğrusu. Erkek yılbaşı hediyeleri arasında sevdiklerinize sunabileceğiniz bu ofis seti göz kamaştırıcı niteliklerde karşılanacaktır.

Tanıdıklarınıza hediye konusunda yeni iş yeri – ofis açılışları için harika bir hediye alternatifi oluşturabilecek olan bu isimlik, aynı zamanda babanızın ofisine de çok yakışacak bir hediye olabilir.

Diğer yandan terfi eden eşinize, yeni işe giren tanıdıklara, müdürünüze ya da patronunuza yaş günü /yeni yıl hediyesi olabilecek olan bu özel isimlikler ofislerin starı olacak güçtedir.

Ofis te çalışan arkadaşlarınızdan tutun, okul müdürünüze, kurum ya da firma üst düzey yöneticinize, ofis amirinize ya da şefinize dahi göğsünüzü gere gere bu isimliği armağan edebilirsiniz. Yeni büro trendleri için çalışma alanlarınızı göz alıcı güzellikteki malzemeler ve aksesuarlarla bezemek istiyorsanız gözünüz her daim Hediye Sepeti’nde olsun deriz.

Sevgiliye hediye erkek için Hediye Sepetinde yer alan ofis / büro malzemelerinden yararlanabilir ve şık exclusive niteliklerde ki aksesuarları inceleyebilirsiniz.