Kişiye Özel Aşk Eldiveni Seti
Kişiye Özel Aşk Eldiveni Seti
Kişiye Özel Aşk Eldiveni Seti
Kişiye Özel Aşk Eldiveni Seti
Kişiye Özel Aşk Eldiveni Seti
Kişiye Özel Aşk Eldiveni Seti

Kişiye Özel Aşk Eldiveni Seti

Ürün Kodu : 10052

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Bir adet kalp şeklinde 2 el girişli aşk eldiveni ve bir çift eldiven gönderilmektedr.
  • Ultra yumuşak polar kumaşından üretilmiştir. Sıcacık tutar
  • Standart boyutta hazırlanmıştır. Her bedene uyar.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Hem kadınlar hem erkekler için uygundur.
  • Kişiye Özel Aşk Eldiveni özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgilinin elini tutarak romantik yürüyüşler yapmak, sevgililerin en çok sevdiği aktivitelerdendir. İlkbaharın romantik ve ılık günlerinde ya da yaz sıcaklarında bunu yapmak iyidir hoştur da, sonbahar ve kış aylarının giderek soğuyan havalarında ya sevdiğinizin elinden feragat edersiniz, ya da elinizin donmasından. Oysaki hediye sepeti buna çare olan eldiveni sayfalarında sergileyerek, sizi sevdiğinizden kış aylarında da ayırmayacak… 14 Şubat sevgililer günü hediyeleri için bu ürün gerçekten de çok sıra dışı ve sürprizli olabilir.

Sevenleri ayırmayacak olan bu aşk eldiveni aşk tonlarından kırmızı renktedir ve üzerinde de sizinle onun adlarınız yazıyor. Aynı zamanda eldiveni giyerek el ele tututuştuğunuzda da, en güzel formdaki kalpli şekli çıkıyor ortaya. Polar kumaş dokusunda tasarlanan bu aşk eldiveni kış aylarında elinizi ısıttığı gibi, sevgilinizden ayrılmadan saatlerce yürüyebilmenize imkan vererek, kalbinizi de sıcacık yapacaktır. Değişik hediyeler arayanlar mutlaka bu çift eldivenini değerlendirmeli diye düşünüyoruz.

Kırmızının en sıcak tonlarından ve kış soğuklarının en koruyucu kumaşlarından polar kumaşından üretilmiş olan bu eldivenler, kalp formundaki şekli sayesinde oldukça sempatik ve şık bir görünüme de sahiptir. Bu tasarımı sayesinde her türlü kıyafetinizle uyumlu olabilecek olan bu eldivenler, şıklığınızdan da ödün vermenize engel olacaktır. Sevgililer gününün en sevimli hediyesi olabilecek olan bu ürünü, dilerseniz sevgilinize doğum gününde de hediye edebilirsiniz. Bundan sonra Aralık, Ocak, Şubat gibi kış aylarında da ellerinizi ayırmadan gönlünüzce cadde ve sokaklarda özgürce gezebileceksiniz. Sevgilime hediye ne alabilirim diye akla karayı seçmeyin. İşte size en romantik ürün seçeneği…

Soğuk kış aylarında sevgilinizle yürürken hem elini hemde içini ısıtacak bir hediyeyle onu mutlu etmeye ne dersiniz?

Kalp Şeklinde iki el girişi olan eldiven ve iki adet sağ,sol eldivenden oluşan bu setle soğuk günlerde yapacağınız yürüyüşler sıcacık geçecek.

Kişiye Özel hazırlanan bu setle sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz.

Ürünün Kalp şeklinde olan eldiven kısmına dilediğiniz 2 isim yazdırabilirsiniz.