Kişiye Özel 5X Yakınlaşma Özellikli Makyaj Aynası

Ürün Kodu: 12865

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Makyaj aynası 29 cm x 20 cm ölçüleridedir
  • Ayna ölçüsü 15 cm olun 2 adet aynası bulunmaktadır.
  • Bir tarafında normal ayna diğer tarafında 5x yaklaşma özellikli ayna bulunmaktdır.
  • Her iki aynaya da lazer kazıma yöntemi ile özelleştirme yapılmaktadır.
  • Makyaj aynası demonte olarak gönderilecektir.

Kişiye Özel 5X Yakınlaşma Özellikli Makyaj Aynası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Doğum günü, yıldönümü veya sevgililer günü… Hepsi de hediye alıp sevdiklerimizi mutlu etmek üzerine yoğunlaştığımız günler arasında yerini alıyor. Bu bağlamda kızlara hediyeler anlamında binlerce seçenek mevcut olsa da kendisine vereceğiniz en değerli hediyenin yine kendi sureti olduğunu yansıtanız yapacağınız en doğru tercih olabilir. Sevgilinize alacağınız aynanın üzerine isim yazdırarak hediyeyi kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Aynı zamanda makyaj yaparken ya da saçına şekil verirken aynaya her baktığında aklına sizi getirecek olan bu üründe ismini gören sevgilinizin yaşayacağı mutluluk ile kalbini bir kez daha fethetmiş olacaksınız. Ayna, iki bölümden oluşuyor. İlki normal boyutta ve karşısındaki kişiyi olduğu boyutta gösterirken arka kısmını çevirdiğinizde her şeyi 5X yakın bir şekilde göreceksiniz. Bu bağlamda doğum günü hediyeleri kıza alınacaksa gönül rahatlığıyla tercihinizi bu hediyeden yana kullanabileceğinize hiç şüphemiz yok.

Lazer kazıma yöntemiyle aynayı kişiye özel hale getiren sistemde ürün gelirken de özenle paketlenmesi sağlanıyor ve sevgilinize hediyeyi bu şekilde verebiliyorsunuz. Böylece ona verdiğiniz bu hediye ile kendisine en güzel hediyenin yine kendisi olacağını ve kendisinin vazgeçilmez olduğunu bir kez daha belirtmiş olacaksınız. Hediyeleşme işinin yalnızca özel günlerde değil içinizden gelen herhangi bir günde de yapılacağının altını da çizmek gerekiyor. Bu hediye de bir gün değil herhangi bir günde de alınabilecek ve sevgilinizi mutlu etmeyi başaracak bir hediye diyebiliriz.