Kalp Tutan 46 Cm Kahverengi Peluş Ayıcık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%6 indirim
599.90 TL
563.91 TL
Ürün Kodu: 10520

Kalp Tutan 46 Cm Kahverengi Peluş Ayıcıkyı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kalp tutan peluş ayı 46 cm boyundadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.

Sevgilinizin çocuk ruhuna hitab edecek bir hediyeye ne dersiniz? Bu Kalp Tutan 46 Cm Kahverengi Peluş Ayıcık'tan başkası değil!

Özel günlerinizde romantik hediyeler vermekten sıkıldıysanız tercihinizi bu sevimli ayıcıktan yana kullanarak sevgilinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Kalp Tutan 46 Cm Kahverengi Peluş Ayıcık'ın şirin görüntüsünün altında romantik yönü de yatmakta. Sevgilinize hissettiğiniz o çok özel duyguları elinde tuttuğu kalp ile ona sunacak olan bu ayıcık hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz o özel insanın en yakın dostu olacak. Yokluğunuzda sarılacağı bu sevimlilik abidesi ile size olan özelmini bir nevi de olsa dindirecek. Odasının baş köşesine yerleştireceği Kalp Tutan 46 Cm Kahverengi Peluş Ayıcık'a her baktığında aranızda sevgi bağı pekişecek ve içini tatlı bir huzur kaplayacak. Özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu sevimli ayıcıktan daha başka güzel bir hediye bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sevgiliye doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz Kalp Tutan 46 Cm Kahverengi Peluş Ayıcık ile en doğru seçimi yaptığınızı sevgilinizin çocuklar gibi mutlu olduğunu gördüğünüzde anlayacaksınız. Bu sevimli ayıcığı kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var.