Kahvesiz Yapamayanlara Hediye Kutusu

Ürün Kodu : 12729

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kronotrop Kolombiya kavrulmuş kahve çekirdeği.
  • 6 adet 3 cm çapında cam magnet.
  • 600 ml şık metal French Press.
  • 3'lü Yıldız sütlü çikolata.
  • Everything Gets Better With Coffee yazılı motto kartı.
  • Kahvesiz Yapamayanlara Hediye Kutusu özenle paketlenerek gönderilmektedir.

İş arkadaşınıza kurumsal bir hediye almak istiyor ama aynı zamanda kurumsallığın kasvetini taşımayan ürünler arıyorsanız doğru ürünü inceliyorsunuz! Özellikle kahve içmeye bayılan ve kahve molalarını birlikte geçirdiğiniz bir meslektaşınız için ürün satın almak istiyorsanız Kahvesiz Yapamayanlara Hediye Kutusu sizin için biçilmiş kaftan! Hediye Sepeti olarak uygun fiyat avantajı ile sunduğumuz Kahvesiz Yapamayanlara Hediye Kutusu birbirinden şık ürünleri ve Everything Gets Better With Coffee yazılı motto kartı ile kahve tiryakisi dostlarınızı mutluluktan havalara uçuracak!

Kahvesiz Yapamayanlara Hediye Kutusunun içinde yok yok! Hediye çikolata, kahve, french pres, cam magnet ve motto kartı bulunan kutunuz siz ve yakınlarınız için adeta mutluluk vaat ediyor. Ofiste terfi alan bir arkadaşınız, yeni işe başlayan kız kardeşiniz ya da harika bir projeye imza atan meslektaşınız için keyifle satın alabilirsiniz. Emin olun, yakınlarınız bu harika hediye kutusunu büyük bir mutlulukla karşılayacaklar!

Hediye Sepeti olarak Kahvesiz Yapamayanlara Hediye Kutusunu, özellikle doğum günü için fikirler araştıranla öneriyoruz. Bu mutluluk kutusu yakınlarınızın önce gözlerine sonra da kahve ve çikolatasıyla amak zevklerine hitap edecek hiç şüpheniz olmasın.

Hediye paketi içinde gönderiminiz sağladığımız Kahvesiz Yapamayanlara Hediye Kutusu için hemen siparişinizi oluşturabilir, aynı gün kargo imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajıyla beğeninize sunduğumuz hediye kutusu için kargo ücreti de ödemeyeceksiniz! Hediye Sepeti olarak keyifli alışverişler dileriz.