Kadına Hediye Kişiye Özel Rose Katvizitlik

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 16242

Satın Almadan Önce Bilmemeniz Gerekenler:

  • 6cm x 9,5 cm ölçülerindedir.
  • Ortalama 12 adet kartvizitlik veya 5 adet kart (kredi, banka kartı, yeni kimlik) sığmaktadır.
  • Rose metal yüzeyi üzerine lazer ile isim yazılır. Kalıcıdır asla çıkmaz
  • Kadına Hediye Kişiye Özel Rose Katvizitlik özenle hediye paketi yapılarak kargolanmaktadır.

Kişiye özel kartvizitlik vererek sevdiklerinizin günlük yaşamında kendi kartlarını güvenli bir şekilde taşımalarını sağlayabilirsiniz. İş yaşamında özellikle kendini tanıtmak için son derece önemli olan kartların taşınmasını ve gerekli hallerde rahatlıkla verilmesini sağlayacak olan Kadına Hediye Kişiye Özel Rose Katvizitlik aynı zamanda kişisel kartların da güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyorlar.

Hafif yapısı ile birlikte günlük yaşamda pratik bir şekilde taşınma olanağı sunan ürün bu sayede ekstra bir yük oluşturmayarak her zaman kullanılmaya da uygun oluyor. Bunun yanında üst düzey dayanıklılığı ile birlikte darbelere ya da ezilmelere karşı da koruma sunan ürün kartların her durumda güvenli bir şekilde muhafaza edilmesine katkı sunuyor.

Sevgiliniz, eşiniz başta olmak üzere tüm kadın yakınlarınız için tercih ederek onların çok mutlu olmasını sağlayacağınız bu özel ürün üzerine kalıcı bir şekilde lazer yöntemi ile hediye vereceğiniz yakınınızın ismi yazılmaktadır. Bu sayede kişiye özel bir hediyeye dönüşen hediye, çok daha anlamlı ve özel bir kullanım imkânı yaratma, sevdiklerinizin her zaman hediyenizi kullanmasını sağlamaktadır.