Bayan Değil Kadın Mesajlı Harf Çikolata

Ürün Kodu : 13924

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • Kutu içerisinde 24 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Tek bir çikolatanın ölçüsü 3 cm x 2 cm'dir.
  • Kutu içerisinde toplamda 156 gram çikolata gönderilmektedir.
  • Kadın Değil Bayan Mesajlı Harf Çikolata özenli paketlemesi ile gönderilmektedir.

Özel günlere uygun sayısız çeşidiyle kutulu çikolatalar online hediyelik eşya dünyasının vazgeçilmez ürünlerini oluşturuyorlar. Kadın ve erkeklerin hoşuna gidecek birbirinden güzel tasarımları ile farklı gramajlarda üretilen harika mesajlara sahipler. Alternatif büyüklüklerdeki göz alıcı mesajların arasından sevdikleriniz için en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Bugün kutulu harf çikolatalar beğeni garantili hediyelik eşyalar arasında ilk sırada yer alıyor. Sevimli mesajlara, hayata dair anlamlı mottolara sahip birçok çeşit içinden seçim yapmak neredeyse olanaksız. Kıymet verdiğiniz herkese göre süper bir çikolata mesajı karşınıza çıkacak.

Tek harf ebatı 3 cm x 2 cm olan bu yenilebilir armağan özenle kutuya yerleştirilerek size gönderiliyor. Eğer değişik bir sunum isterseniz esinlenebileceğiniz sayısız öneri var. Farklı ebatlardaki hediye kutusu fiyatları birbirinden farklı olabilir ve el yapımı alternatif yöntemler sizi bu masraftan kurtarabilir. Bu konuda hemen ilham almak için değişik paketleme yöntemlerine ve el yapımı seçeneklere birkaç dakikada şöyle bir göz atabilirsiniz. Kolayca uygulayabileceğiniz birkaç ufak dokunuş ürününüze bambaşka bir hava katmaya yarayacak.

Merak konusu olan el yapımı hediyelik eşyalar nasıl yapılır başlığında da aradığınız bütün ilhamı bulacaksınız. Bu modelde yer verilen 24 adet harften 156 gramlık bir çikolata paketi oluşuyor. Dilerseniz 600 grama varan değişik modelleri inceleyebilirsiniz. Özenle seçilmiş sütlü çikolatalardan yapılan kadın veya bayan temalı tasarlanmış kutunuzu keyifle sipariş edebilirsiniz.