İsme Özel Telefon Stantlı Masaüstü Aksesuar Düzenleyici

Bugün sipariş verirseniz en geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 24 Haziran Pazartesi günü teslim.
%20 indirim
699.90 TL
559.92 TL
Ürün Kodu: 19047

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Masaüstü organizeri 21 x 28 x 21 cm'dir.
  • Masaüstü organizer masif ahşap kaplamalıdır.
  • Organizerin zemin yüzeyinde 3 adet kalem boşluğu; cüzdan, ataç, Usb, not defteri, gözlük vs. gibi günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz 4 adet cep bulunmaktadır.
  • Masaüstü organizerinin anahtar, kol saati ve bileklik koyma aparatları bulunmaktadır.
  • Cep telefonu standı olarak kullanabileceğiniz bölümde aynı zamanda şarj kablonuz için kanal bulunmaktadır.
  • Özelleştirmeniz organizerin kullanıcıya bakan yüzeyine UV baskı yöntemiyle yazılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İsme özel telefon stantlı masaüstü aksesuar düzenleyici ürününün zemin yüzeyinde 3 adet kalem boşluğu, cüzdan, ataç, Usb, not defteri, gözlük gibi günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz 4 adet cep bulunmaktadır. Ayrıca, masaüstü organizerinin anahtar, kol saati ve bileklik koyma aparatları da mevcuttur. Cep telefonu standı olarak kullanabileceğiniz bölümde aynı zamanda şarj kablonuz için kanal bulunmaktadır. Bu sayede telefonunuzu şarj ederken bile düzenli bir görüntü sağlayabilirsiniz. İsme özel telefon stantlı masaüstü aksesuar düzenleyici, özelleştirilebilir bir üründür. Sizin isminiz organizere UV baskı yöntemiyle yazılır ve organizere kişisel bir hava katmaktadır. Bu organizer özenle hediye paketi yapılarak gönderilir, böylece sevdiklerinize özel bir hediye seçeneği sunabilirsiniz.

Bu özel organizer, evinizde ya da ofisinizde işlevsel bir organizasyon çözümü sunar. Masaüstünüzdeki dağınıklığı azaltır ve küçük eşyalarınızın düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca, isme özel telefon stantlı masaüstü aksesuar düzenleyici, kaliteli malzemeleri ve özelleştirilebilir yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Aksesuar düzenleyici, kaliteli bir ürün olup, özel tasarımı, özelleştirilebilir yapısı ve işlevselliği ile evinizde ya da ofisinizde düzenli bir çalışma alanı sağlar. Özenle hazırlanarak gönderilen bu harika düzenleyici, sevdikleriniz için özel bir hediye seçeneği de sunar. Sevdiklerinize sürpriz hediye almak için bu ürünü satın alabilirsiniz.