İsme Özel Monogram Logo Tasarımlı Rose Katvizitlik

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%10 indirim
49.9 TL
44.91 TL
Ürün Kodu : 16239

Satın Almadan Önce Bilmemeniz Gerekenler:

  • 6cm x 9,5 cm ölçülerindedir.
  • Ortalama 12 adet kartvizitlik veya 5 adet kart (kredi, banka kartı, yeni kimlik) sığmaktadır.
  • Rose metal yüzeyi üzerine lazer ile isim yazılır. Kalıcıdır asla çıkmaz
  • İsme Özel Monogram Logo Tasarımlı Rose Katvizitlik özenle hediye paketi yapılarak kargolanmaktadır.

Yakınlarınızın özellikle iş yaşamında her zaman kullanabilecekleri son derece özel bir hediye tercihinde bulunmak için İsme Özel Monogram Logo Tasarımlı Rose Katvizitlik özel bir hediye tercihi oluşturuyor. Bu isme özel kartvizitlik iş yaşamında sevdiklerinizin kendi kartlarını gerekli hallerde pratik bir şekilde vermelerini ve aynı zamanda da kendi kartlarını güvenli şekilde kullanmalarını sağlıyor.

Geniş hacmi ile birlikte ihtiyaç duyulacak kartların rahatlıkla içine sığdığı ürün güvenli yapısı ile birlikte günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklı ve hafif tasarımı sayesinde ekstra herhangi bir yük oluşturmayan ve kartların en iyi şekilde korunmasını sağlayan ürün böylece özellikle iş yaşamında olan sevdiklerinize özel bir hediye verebilmeniz için harika bir fırsat yaratmış oluyor.

İsme özel olarak tasarlanacağı için de hediye olarak vereceğiniz yakınlarınızın kendilerini çok daha ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayan hediye hafif, ergonomik ve kullanışlı yapısı ile birlikte sevdiklerinizi özel şekilde mutlu etmenize yardım ediyor. Üzerine lazer yöntemi ile isim yazıldığı için de silinmelere, solmalara ya da eskimelere karşı dayanıklıdır.