İsme Özel Logo Baskılı Kurumsal Ajanda

Ürün Kodu : 12591

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 2019 yılı için hazırlanmıştır.
  • Ajanda 17 cm x 24 cm ölçülerindedir.
  • Kapak kulakçığında kalem asma aparatı bulunmaktadır.
  • Ajanda da her gün için ayrı bir sayfa ayrılmıştır.

İsme Özel Logo Baskılı Kurumsal Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Her yeni yıl yaklaşırken kurumsal firmalar, hem müşterilerine hem de çalışanlarına ajanda, kalem gibi sıklıkla ihtiyaç olunan çalışma masası aksesuarları hediye eder. Bu tür ürünler, iş motivasyonunun, sadakat duygusunun ve de kurumsal şirket reklamının sağlanması için verilen klasik ama etkili hediyelikler. Ama durun! Hediye Sepeti olarak bizim size farklı bir teklifimiz var. 2019 yılı yaklaşırken klişe ajandalar yerine hem çalışanlarınıza hem de iş ortaklarınız ve müşterilerinize isimlerine özel ajanda armağan ederek onları şaşırtabilirsiniz. Hem de oldukça uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanarak…

Şık tasarımıyla öne çıkan, arka sayfasında Türkiye siyasi haritası yer alan ve her güne ayrı bir sayfa ayrılan İsme Özel Logo Baskılı Kurumsal Ajandayı aynı gün, ücretsiz kargo imkanıyla beğeninize sunuyoruz. Kapak kulakçığında bulunan kalem asma aparatıyla kullanım kolaylığı sağlayan ajanda, 2019 yılı boyunca firmanız çalışanlarının ve iş ortaklarınızın en severek kullanacakları ofis malzemesi olacak.

Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle her ne kadar elimiz sürekli telefon ve bilgisayar üzerinde olsa da eski alışkanlıklarımız devam ediyor. İş yerlerinde istisnasız herkesin yeni yılda edindiği bir ajandası oluyor. Siz de kurumunuzun logosunun basılı olduğu ajanda ile çalışanlarınızın ve müşterilerinizin 2019 yılı ajanda ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Dilerseniz yanında isim yazılı kalem de hediye edebilirsiniz.

Uygun fiyat avantajlarımızla beğeninize sunduğumuz İsme Özel Logo Baskılı Kurumsal Ajanda için hemen siparişinizi oluşturun, online ya da kapıda ödeme seçeneklerimizden faydalanın! Keyifli alışverişler.