İsim Yazılı Full Depo 16.000 mAh Wireless Kablosuz Powerbank

Ürün Kodu : 13888

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özelleştirmeniz UV baskı yöntemi ile yazılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Powerbankınızın arkasında güçlü led lamba bulunmaktadır.
  • Kablosuz özelliği sadece bunu destekleyen telefonlarda kullanılabilmektedir.
  • Ortalama olarak telefonunuzu 4 kere şarj edebilmektedir.
  • Tüm Type-c şarjlı cihazla, Android ve Iphone telefonlar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:14 cm x 6,5 cm'dir.
  • 16.000 mAh kapasitelidir.
  • İsim Yazılı Full Depo 16.000 mAh Wireless Kablosuz Powerbank özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

İsim yazılı hediyelik eşyalar arasında yok yok, ajandadan bataryaya kadar bir sürü seçenek popülerlik kazanıyor. Üstüne izim yazılması sayesinde kişisel hediyeliklere dönüşen bu ürünler oldukça beğeniliyor. Her yaştan dostunuza, arkadaşınıza ve yakınınıza uygun olarak karşınıza çıkıyorlar. Farklı özel günler için tercih edebileceğiniz bu kullanışlı armağan son derece kullanışlı olduğu için de sevilmesi kolay oluyor. Üstelik bu Powerbank modelleri kendi yapacağınız hediyelere eklenebiliyor. Farklı el yapımı doğum günü kartları hediyenizi güzelleştirmek isterseniz size ilham veriyor.

Özellikle erkekler için hediye bulmakta zorlanırsanız imdadınıza yetişebilecek bu ürün ebatlarıyla çok uygun bir durumda bulunuyor. Ürünün yaklaşık boyutları 14 cm ve 6,5 cm kadar oluyor. Kişiselleştirme ya da diğer deyişle özelleştirme uygulaması da UV baskı yöntemiyle yapıldığı için son derece kalıcı olması sağlanıyor. İsim yazılması için bu çıkmayan yazı siparişinize eklediğiniz detaylara göre işleniyor. Özellikleri arasında aydınlatıcısını da taşıyan Powerbank güçlü led lambasıyla öne çıkıyor.

Telefonun desteği bulunuyorsa kablosuz şarj olanağından da faydalanmanız mümkün kılınmış. Tamamiyle doldurduğunuz takdirde 16.000 mAh kablosuz Powerbank dört defaya kadar telefonunuzu şarj edecek kapasiteye sahip. Meşgul kadın ve erkeklerin işte, evde, yolda kurtarıcısı olmaya aday bir ürün durumunda. Merak edilen konulardan biri de el yapımı hediyeler nasıl yapılır kolay yöntemlerle siz de sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Jestinize yaratıcı bir dokunuşla bambaşka anlamlar katabilirsiniz.