İsim Yazılı Anahtar Tasarımlı 16 gb USB Bellek

Ürün Kodu : S-11555
79,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İsim Yazılı Anahtar Tasarımlı USB Belleği​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Pc ve Mac uyumludur.
 • 16 gb kapasiteye sahiptir.
 • Flash bellegin boyutu 5,5 cm x 2,5 cm'dir.
 • Çok şık metal kutusunda gönderilecektir.
 • Anahtarlık olarak kullanıma uygundur.
 • İsim Yazılı Anahtar Tasarımlı USB Bellek özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Tümay .
26.12.2017
Sevdikleriniz için özel ve kullanışlı bir hediye. Kutusu da çok hoş.

AÇIKLAMA

İsim yazılı anahtar tasarımlı 16 gb USB bellek ile hem kendinizin, hem de sevdiklerinizin işlerini kolaylaştırın!

Bilgisayarınızı kapı kapı gezdirmemek için harika bir usb bellek önerimiz var. Hem tasarım bakımından çok şık, hem de işlevsellikte bir numaralı eşyalarınızdan olacak olan sevimli bu kırmızı bellek ile tüm bilgilerinizi depolayın. Yanı sıra cebinizde, o da olmadı çantanızda kısacası her zaman yanınızda taşıyın. İlginç flashbellek lerden biri olabilecek güzellikteki bu anahtar usb  sevdiklerinize hediye edebileceğiniz düşünceli hediye önerilerindendir.

İş dosyalarınızı, mini oyunlarınızı, fotolarınızı, dinlediğiniz müzik parçalarını kısacası pc nizdeki koskocaman dünyanızı kaydedebilirsiniz. Her pc ye, bilgisayara takarak kullanabileceğiniz anahtar bellek size hız kazandıracak ve tüm işlerinizi taşımanızda size yardımcı olacak.

İçinde bulunduğumuz çağ teknoloji – iletişim ve hız çağı. Yanı sıra gün içi yaşadığımız yoğun iş trafiğinde özellikle çok daha hızlı olmamız gerekmekte. İsim yazılı anahtar tasarımlı 16 gb USB bellek ile de istediğiniz kadar hız kazanabilirsiniz. Kısacası evden işe, işten eve tüm bilgilerinizi flash diksinizin içine depolayarak oradan oraya koşuşturabilirsiniz. Her Mac ve pc ile uyumlu olabilen kırmızı usb bellek, 16 gb kapasitelidir. 5,5x2,5 cm ebatlarında olan cihaz aynı zamanda anahtarlık olarak da kullanılabilmektedir. Doğum günü hediyeleri fikirleri nden biri olarak da  tüm tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz  hediye usb bellek gerçekten oldukça işlevsel bir cihaz olacaktır.

 

Özenli hediye paketi yapılarak gönderileceğinden sevdiklerinize de hoş ve işlevsel bir hediye olarak gönderebilirsiniz. Kırmızı iç ısıtan rengi, anahtarlık formundaki sevimli tasarımı, isme özel olma nitelikleriyle tüm belleklerden ayrılan bu cihaz başkalarınınkiyle de kişisel ürün olduğundan asla karıştırılmayacaktır. Şeffaf özel kutusunda dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz. Tanıdığınız bayan ya da erkeklere hediye önerileri arasında bu güzel belleği önerebiliriz.