HediyeSepeti | Özel Hissettirmenin En Güvenilir Adresi

HediyeSepeti, 50 kişilik özverili ekibi ile birlikte A’dan Z’ye müşteri deneyimini en iyi şekilde tasarlamayı hedef edinmiş bir platformdur. Amacımız, sevdiklerini özel hissettirmek isteyen insanlara en iyi hediye deneyimini yaşatmak ve aynı şekilde kendisinin de bu deneyim sürecinde özel hissetmesini sağlamak. Bunun için de yıllardır kullandığımız sloganımız: “HediyeSepeti, Özel Hissettirmenin En Güvenilir Adresi”

Satışını yaptığımız ürünlerin hemen hepsi kendi atölyelerimizde emek yoğun bir şekilde hazırlanmaktadır. Çeşitli baskı makinelerinin yanında siparişlere özel üretim yapan ahşap ve tekstil atölyelerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında uzun yıllardır birlikte çalıştığımız deri atölyeleri, matbaalar ve marangozları da dahil ettiğimizde benzersiz bir operasyon yürütülmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve süreç deneyimi açısından rakiplerinden sıyrılan HediyeSepeti, Google tarafından toplanan ve tarafsız, gerçek müşteri yorum sonuçlarında %92 oran ile müşterilerine yaşattığı memnuniyeti belgelemiştir. Yine 2019 Kasım ayında yapılan ECHO Awards, ödül gecesinde, “Müşerilerine En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan Marka”lar arasında Hediyelik Eşya kategorisinde HediyeSepeti yer almıştır.

Peki neleri iyi yapıyoruz ve neden HediyeSepeti’ni tercih etmelisiniz sorusuna yanıtları:

  • Sizin mutlu olmanızı çok istiyoruz, hediye aldığınız kişinin de kendini özel hissetmesi ve mutlu olmasını çok istiyoruz. Ama bunu sağlayabilmek için önce tüm ekip olarak bizlerin mutlu olması gerekiyor. Bunun için HediyeSepeti ekibi kendine ait bir kültürü olan, çalışırken mutlu olabilen, yaptığı iş ile insanları mutlu etmekten keyif alan, 27 yaş ortalaması ile genç ama işten ayrılma oranının Türkiye şartlarının çok altında olması sayesinde oldukça deneyimli bir kadro.

  • HediyeSepeti olarak sipariş aşamalarınızın hemen hepsinde sizi en doğru ve şeffaf bir şekilde bilgilendiriyoruz. Satın alma aşamasında ne kadar sürede ürünün hazır olacağı, teslimat bölgenize %90 ihtimalle hangi kargo firması ile hangi gün teslim olacağı. Kimi kişiye özel ürünlerde sizin kişiselleştirme bilgilerinizle ürün üzerinden nasıl gözükeceğinin ön izlemesi gibi detaylarla öncelikle kötü sürprizlerle karşılaşmamanızı sağlıyoruz. Ardından, tüm operasyonu kendi içimizde yapmanın verdiği esneklik ile %99dan fazla bir ihtimalle ilgili ürünü aynı gün kargoya verebiliyoruz.

  • Siparişinizi her biri tek tek sürece hakim uzman ekibimiz ile hazırlanırken tüm ürünler özenle seçilmiş bir hediye kutusuna konup ücretsiz bir şekilde hediye paketi yapılarak gönderilir. Hediye deneyiminin tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar tasarlamak istediğimiz için hediye kutuları ve paketleri ve hatta üzerine bağlanacak kurdele seçimine kadar renkler ve tasarımlar özenle belirlenir. Aldığımız geri bildirimlerin hemen hepsinde hediye kutularımız, hediye paketlerimiz ve sunum şeklimiz ile ön plana çıkıp takdir almışızdır.

  • Ürünü gördüğünüz fiyat ile hediye deneyiminizdeki tüm süreçte aynı kaliteyi ve hizmeti alıp ekstra hiçbir ödemeniz olmaz. +kdv +hediye paketi +kişiselleştirme bedeli gibi ek kalemler olmaz. Tüm süreci bir deneyim olarak tasarladığımız için her şey dahil memnuniyet politikası önceliğimiz olmuştur. Kapıda ödeme ek hizmet bedeli aslında banka hesabına para transferi yaparken çıkan havale/eft masrafı ile aynı şeydir.