Hoş Geldin Yeni Yıl Sepeti

Ürün Kodu : 12697

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • 1 adet Noel Baba baskılı porselen kupa
  • 8 adet Noel Baba baskılı sütlü madlen çikolata (Pelit Marka)
  • 2 adet ışıklı Yılbaşı Şapkası
  • 1 adet 21 cm Çelenk Süs
  • 1 adet Şapkalı Noel Baba çikolatası (Nestle 32 gr)
  • 1 adet Lavanta Kesesi
  • 1 adet Renkli süsleme aranjmanı ve çeşitli Yılbaşı süsleri ile bulunmaktadır.

Hoş Geldin Yeni Yıl Sepeti (20x25 cm) Kırmızı tül üzerine Kurdele yapılarak gönderilmektedir.

Yeni yıl coşkusu sizin de ruhunuzu kapladıysa yılbaşı akşamı için içiniz kıpır kıpırsa Hediye Sepeti olarak size muhteşem bir Hoş Geldin Yeni Yıl Sepeti sunuyoruz. Bu sepetin içinde yok yok! Porselen kupadan çikolataya, yılbaşı şapkalarından lavanta kesesine yeni yıl ruhunu evinize yansıtacak her ayrıntıyı sizler için sepetinize ekledik. Sepet içindeki yılbaşı paketleri 2018 yılını geride bırakırken, 2019 yılına dinamik, coşkulu ve mutlu bir giriş yapmanızı sağlayacak.

Yeni yıl yeni umutlara, heyecanlara, başarılara ve belki de yeni aşklara açılan bir kapı gibidir. Ailemizle ya da arkadaşlarımızla kutladığımız yeni yıl eğlencelerine güzel dileklerle sunulan hediyelikler damgasını vurur. Siz de bu yılbaşında sevdiklerinizin evinde kutlayacaksanız hediye olarak göz kamaştıran bir armağan götürme şansına sahipsiniz. Uygun fiyat avantajıyla beğeninize sunduğumuz Hoş Geldin Yeni Yıl Sepeti içindeki çikolatalar, yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Yılbaşı şapkaları ise eğlencenizi bir kat daha arttıracak.

Bu yıl başında sevgilinizle baş başa romantik bir kutlama yapacaksanız da Hoş Geldin Yeni Yıl Sepetiniz almayı unutmayın. Zira, sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri arasında da öne çıkan sepet, romantik bir kutlama için de birebir.

Hediye Sepeti olarak Hoş Geldin Yeni Yıl Sepetini (20x25 cm) kırmızı tül üzerine kurdele yaparak adresinize gönderiyoruz. Aynı gün kargo imkanımızdan da faydalanabileceğiniz ürününüz için hemen siparişinizi oluşturun, yeni yıla gösterişli bir “merhaba” deyin!