Her Dilde Seni Seviyorum Desenli Albüm

Ürün Kodu : S-3105
59,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Her dilde seni seviyorum desenli albümü gören sevgiliniz bu güzel albümü gördüğünde  gözlerine inanamayacak! …

Sevdiğiniz kadına çok ama çok aşıksınız. Ona her gün onu ne kadar çok sevdiğinizi söylüyorsunuz ve hayat boyu da söylemeye kararlısınız. Fakat yine de  bu konuda eksik bir şeylerin olduğunu hissediyorsunuz. O halde bu sevgi gösterinizi sevgilinize ya da eşinize layık bulmuyorsanız ve onların çok daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorsanız, durmayın! Bu güzel düşünceleri bu menyaldeki etkili hediyeliklerle de destekleyin diyoruz.

Bu konuda ona mesaj kartları, mesajlı çikolatalar, seni seviyorum yazılı çerçeveler- saatler  gönderebileceğiniz gibi, aynı zaman da seni seviyorum her dilde  desenli albümden de alabilirsiniz. Bazı insanlar eşlerine çok aşıktır. Dünya üzerinde ruh eşini bulduğuna inandığımız bu kimseler belki de doğuştan şanslı. Eşlerinin varlığıyla doğan onları seyretmeye doyamayan ve eşlerine hayran olan bu kişiler elbette ki her fırsatta da onları ne kadar çok sevdiklerini söylemek konusunda da sevdiklerini aşk sözcüklerine boğmaktan hoşlanırlar. Karşılıklı komplimanlarıyla, seni seviyorum sözcükleriyle geçen  güzel günler, zaman içinde  bu söylevi farklı kılmak ve dünya dillerinde de birbirine sevgisini haykırmaya açlık duyabilir. O halde her dilde seni seviyorum resim albümü bunu  karşınızdakine aktarmanız için mükemmel bir köprü olacaktır. İlk evlilik yıldönümü olarak onu bu muhteşem albümden mahrum bırakmayın diyoruz.

 

18 x 22 cm ebatlarında olan bu güzel albümünde üzerinde gerçekten de bir sürü dünya dilinde seni seviyorum  kelimeleriyle seslenebileceksiniz sevdiğinize. Öte yandan bu güzel albüm ikinizin geçirdiği en güzel günlerin fotolarına da ev sahipliği yapacaktır. Gerçekten aşkınıza ve size yaraşır bir albüme sahip olmak istiyorsanız, alın size  aşkınıza layık muhteşem bir albüm diyoruz. Sevgili için hediye fikirleri bu albümle taçlandırılabilir eğer isterseniz.

 

Öte yandan bu güzel kelime öbeklerinin arasında da uçuşan kalpler olacak ve her birinin içinde de adlarınızla size özel yazılmasını istediğiniz bir tarih olacak. Bitti mi? Elbette ki hayır. Ayrıca albümün kapağının en alt kısmında da biricik sevdiğinize iletilmesini dilediğiniz mesaj yer alacak. 15 sayfalık bu albüme dilerseniz tekli büyük boy resimlerden ya da dilerseniz 2’liya da 3’lü bir çok resim yerleştirebileceksiniz. Bundan böyle evlerinizin en güzel köşesine geçerek sevdiğinizi de koltuğunuzun altına alarak sıradan bir albüme değil, tam da tersine kendiniz için tasarlattığınız bir albüme bakmanın zevkini yaşayabileceksiniz.

İstanbul hediye her zaman ince zevk sahibi kişilerin zevkine hitap edecek türde hediyeler sunar...Sevgilinize seni seviyorum demeye doyamıyorsanız ona sizin yerinize bunu her dilde söyleyecek her mutlu anınızdan oluşan ahşap kapaklı üzeri lazer ile işlenmiş bir albüm hediye edebilirsiniz. Onu ne kadar çok sevdiğinizi ve ne kadar romantik olduğunuzu sizin yerinize defalarca söyleyecek olan bu albüm aşkınıza da şahitlik edecek. Yaşadığınız anları daha özel kılacak bu albüm sizin anılarınızla canlanacak. Sevgilinizin beğenerek kullanacağı ve onu böyle bir hediyeye layık gördüğünüz için kalbini titretecek bu albümü ona hediye edip onu mutlu edin.

Her Dilde Seni Seviyorum Desenli Albüm'ü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15 cm
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.

Yorum Yaz

Pelin k.
Muhteşem
Ben bu kadar özenli bu kadar hızlı bu kadar güzel bi kargo almamıştım.özenilmiş hediye paketi yapılmış...çok teşekkürler.
04.01.2017
MELEK Ç.
çok iyi
dün sipariş verdm bugün akşam ulaştı.. Hediye paketlenmiş olup gayet başarılıydı. Teşekkürler hediye sepeti :)
15.12.2016
HANİFE K.
Süper
Beklediğimden daha iyi geldi.
19.11.2016
kemal b.
Hediye
Güzel
05.11.2016
SEMİH S.
Gayet güzel ve kullanışlı sadce grndgnden braz daha kucuk oluyo
22.03.2016
ayşenur .
çok teşekkür ederim siparişim beklediğimden de güzeldi :)
20.10.2015
Filiz .
Ürun istediğim gibi çok güzel hemde ertesi gün teslim edildi teşekkür ederim ??
09.10.2015
Ender p.
Zamanında ulaştı gerçekten çok zarif harika bir ürün tek kusuru albüme dik fotoğraflar koyamıyoruz. Yinede çok güzel teşekkürler.
21.05.2015
Tuğçe D.
Ürün elime hızlı bir şekilde ulaştı. Albümün görüntüsü çok güzel pişman olmayacaksiniz
20.01.2015
Zeynep Y.
Verdiğim sipariş tam istediğim gibi olmuş teşekkür ederim
20.12.2014
.
Hediye beklediğinden guzel
21.08.2014