Hediyelik Asker Künyesi

Ürün Kodu : S-3244
39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Hediyelik Asker Künyesi Özellikleri

  • Çelik kolye ucu bulunmaktadır.
  • Kişiye Özel Asker Künyesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • A kalite kolye ucu; Ölçüleri 3,4 x 2,5 cm'dir
  • Kişiye Özel Asker Künyesi özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yorumlar

Ht
29.04.2016
Ürün anlatildigi gibiydi ve cok hizla elime ulaşti...teşekkurler

AÇIKLAMA

Asker künyeleri askerliğin belki de en büyük simgelerinden. Şayet siz de çok yakında sevdiğiniz erkeği askere yolcu edecekseniz, resmini gördüğünüz bu çift taraflı künyeden ona yaptırarak hoş bir jest hazırlayabilirsiniz.

Asker yolu gözlemek zor iştir. İnsan sevdiğini bir gün değil bir saat görememeye kıyamazken aylarca sevdiğinin yolunu gözlemek bitmez – tükenmez bir yola çıkmak gibi gelir sevenlere.

İş vatani görevini yerine getirmek olunca yüreklere tuz basarak çiftler gem vuruyor elbette ki kalbinden çıkan yakarışlara. Ama bu yavuklunuzu yolcularken, sizden bir parçayı da yanında götürmesine mani değil. İşte, Hediye Sepeti asker sılası çekecek çiftleri de unutmadı ve bu çift taraflı asker künyelerini sizler için tasarladı. Bir yüzünde sizin, diğer yüzündeyse sevdiğiniz erkeğin adının yer alacağı bu özel künyeden bir tane kendinize, bir tane de ona yaptırarak kilometrelerce uzakta olsanız da birlikteymişçesine hissetme imkanını bulacaksınız. Erkek için hediye arayışlarınızı Hediye Sepetinde asker sevgiliniz için dahi neticelendirebilirsiniz.

Bu küçük hediye ona ne kadar büyük bir şey ifade edecek bilemezsiniz. Vatani görevini yaparken ne kadar zorlanırsa zorlansın, ne kadar yalnızlık, sıla hasreti çekerse çeksin ona hediye ettiğiniz künyeyle avunacaktır. Hadi, bir an önce çift olarak size özel künyelerinizi hazırlatın ve sevgilinize bu künyeden armağan edin. Aşkınızın gücü boynundayken onu her türlü tehlikeden koruyacaktır. Asker sevgiliye hediye fikirleri konusunda bu çift taraflı künye harika bir hediye seçimi olacaktır.

Özel hediyelikler arasından Hediye Sepeti ürünlerinden asker sevgilinize birçok özel tasarım hazırlatacak yokluğunuzu bir nebze olsa dahi hafifletebilirsiniz.

Ön ve arka kısımlarına isimlerinizi yazdırabileceğiniz klasik ve anlamını her daim koruyan bir hediye ile sevgilinizi mutlu etmek ister misiniz?Askere gidecek olan sevgilinize hoş bir sürpriz yapıp böylesine özel bir künye armağan ederek onu sizsiz geçen zamanlarda yanınızda hissettirebilirsiniz.


Kişiye özel olarak tasarlanacak künye askere giden, askerden dönen ya da sevgilisinin askerden dönmesini dört gözle bekleyenlere sevgilisini yanında hissettirecek anlamlı bir hediye olacak.