Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesi

Ürün Kodu : 10363

Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özelleştirme alanı ahşap olup diğer bölümleri paslanmaz metaldir.

Harf yazılı ahşap kol düğmeleri ile erkeğinizi stil sahibi yapabilirsiniz.

Kimi erkekler casual giyim tarzından, kimileri klasik tarzlardan hatta kimileri undergraund giyim tarzından hoşlansa da öyle böyle hr erkeğin bir giyim stili olduğu bir gerçek. Ama gel gelelim tüm erkekler hafta sonu ya da kendilerine ayırdıkları günlerde salaş ve rahat giyim tazından yararlanıyor olsa da iş önemli toplantılara ya da şık davetlere, akşam yemeklerine geldiğinde her erkek için şık olma zamanı gelmiş demektir. İşte gonklar şıklık vaktini çaldığındaysa ona aldığınız küçük ama önemli detaylar sayesinde onları şıklık boyutunun üzerine taşıyabilirsiniz. Erkek sevgiliye hediye yapmak ve seçmek kimi zaman ona duyduğunuz ve beslediğiniz sevgiden ötürü zor olsa da, bu güzel kol düğmeleri sayesinde çok kolay olacak.

 

Harf yazılı ahşap kol düğmeleri ise bunu başarmanızın en kolay yolu olacaktır. Hediye Sepetinin bu sayfasında gördüğünüz. Ahşap dokusu ve üzerindeki özelleştirme sayesinde ona exclusive bir hediye vermenin haklı gururunu yaşayacaksınız bu tarz kol düğmeleri sayesinde. Biliyorsunuz ki kol düğmeleri gömleklerin en güzel ekürisidir. Bu anlamda kol düğmesi olmayan manşet yakalı bir gömlek adeta çıplak kalmış gibidir. Hele de söz konusu olan özel geceler ve davetlerse. 14 Şubat erkek sevgiliye hediye seçimlerinizde göz dolduracak olan bu  şık kol düğmeleriyle onu göklere çıkarabilirsiniz.

 

Kol düğmesini çok başka ve farklı boyutlara taşıyacak olan ahşap tasarımlı bu kol düğmeleri ise olaya  şahsi bir dokunuş ve tat katacak niteliklerde. Sevdiğiniz erkeğin, eşinizin kollarında  farklı nöanslara  yol açacak olan bu  kol düğmeleri sayesinde  hem onun gönlünü kazanmış olacaksınız hem de hediye konusunda ne kadar seçici olduğunuzu ispatlamış olacaksınız da aynı zamanda. Erkek sevgiliye hediye almanın zevkini farklı türdeki hediyeliklerle Hediye Sepetinde 7/24 yaşayabilirsiniz.

 

Tasarımıyla oldukça şık görünen ve kişiye özel tasarımıyla karşınızdaki insanın kendisini özel hissetmesine sebep olan harika bir hediye alternatifi; Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesi..

Şık giyinmeyi seven babanız için, sevgiliniz için, eşiniz için veya arkadaşınız için satın alabileceğiniz bu şık kol düğmeleri kişiye özel tasarımıyla benzerlerini geride bırakıyor. Kol düğmelerinin ahşap kısmı üzerine kusursuzca işlenecek olan isim baş harfleri bu aksesuarı sıradanlıktan çıkarıyor. Hediye edeceğiniz kişiye verdiğiniz değeri yansıtacak olan Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesi, isme özel tasarlandığından büyük bir keyifle kullanılacak ve kalıcılığını bir ömür sürdürecektir. Sevdiği erkeği böylesi bir hediye ile mutlu etmeyi kim istemez ki?

Beylerin özel gecelerdeki veya işi gereği günlük yaşamdaki giydiği gömleklerin en önemli tamamlayıcısı olabilecek Harf Yazılı Ahşap Kol Düğmesi'ni onlar için satın almak için elinizi çabuk tutun ve hediyeyi vereceğiniz kişinin ismini bize hemen iletin. Bizde bu şık kol düğmelerini klas beyler için hazırlayalım.