Gitar Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-3494
39,90 TL

1 Saat 25 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Gitar kol düğmesi ile müzisyen sevgilinize en fantastik armağanı verebilirsiniz.

Eğer hediye Sepeti olmasaydı, özellikle erkekler hediye klişesi denizinde boğulurdu diye düşünüyoruz. Oysaki insanlar grup grup, tarz tarz ve çeşit çeşittir. Ve doğal olarak da onca farkı özelliğe sahip olan insana aynı tarz ve tatta hediyeler veremezsiniz. Verseniz bile gün gelir, ilk fırsatta o hediye çöpe gider. İşte insanların farklı hasletlerini ve özelliklerini aynı zaman da karakteristik özelliklerini göz önünde tutan Hediye Sepeti siz ve sevdikleriniz için en renkli hediyelikleri sunmaya gayret gösteriyor.

Tıpkı bu sayfada gördüğünüz gitar kol düğmelerinde olduğu gibi. Sevgiliniz müzik tutkunu bir adam olabilir hatta bir müzisyen dahi olabilir. Ya da sabah akşam gitarını elinden bırakmayan bir Rodrigo’da olabilir. O halde ne yapmalı? Elbette ki bu erkeğe gitar tasarımlı bu kol düğmelerinden almalı diyoruz. Yılbaşında ne hediye alınır diye uzun uzadıya düşünmeyin. Bu güzel kol düğmeleri onun en sevdiği yılbaşı hediyesi olacaktır.

Tarzına, kişiliğine ve karakteristik özelliklerine her şeyden önce hobilerine fevkalade hizmet edecek olan bu kol düğmeleri sevdiğinizin en çok hoşuna gidecek olan hediye olacaktır. Erkeğe sevgililer günü hediye fikirleri ne olmalı diye sorduğunuzda, cevap yine kesinlikle bu eğlenceli kol düğmeleri olacaktır.

 

İnsanlar, uğraşları ve hobileri doğrultusunda seçilmiş olan hediyeliklere bayılır. Eğer siz de biraz ince düşünerek onlara bu doğrultuda hediyelerden seçecek olursanız, hediye seçimi imtihanını başarıyla vermiş olursunuz.

Erkek sevgiliye en güzel hediyeler kesinlikle Hediye Sepeti’nin orijinal hediye seçeneklerinden alınmalıdır.

 

Müzik tutkunu sevgilinize özel ve anlamlı bir hediye vermek ister misiniz? Üzerinde gitar figürü bulunan şık kol düğmeleri klişe hediyelerden hoşlanmayan sevgiliniz için müzik sevgisini destekleyecek özel bir hediye seçmiş olabilirsiniz.

Erkeklere hediye seçmek oldukça zordur özellikle sıradan hediyelerden hoşlanmayan ve belli çizgisi olan erkekler her hediyeyi beğenmeyebilir. Sizin sevgiliniz bu özelliklere sahip ise ona farklı görünüme sahip özel bir kol düğmesi hediye ederek şaşkınlığı ve mutluluğu bir arada yaşamasını sağlayabilirsiniz.

 

Gitar Kol Düğmesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Özel kutusunda gönderilecektir.
  • Özel rodyum-gümüş alaşımdır.
  • Kararmazdır.