Fotoğrafçıya Hediye Kişiye Özel Kapşonlu Sweatshirt - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 11961

Fotoğrafçıya Hediye Kişiye Özel Kapşonlu Sweatshirt Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen, hava geçiren terletmez canlı ve çıkmayan baskı.
  • Baskı: Ön tarafa Fotoğrafçı ikno ve isim, arka tarafa sadece isim baskısı yapılmaktadır.
  • Renk: Gri Melanj
  • Beden: Kadın: XS-S-M-L-XL, Erkek: S-M-L-X-XL-XXL
  • %100 sağlıklı pamuk kapuşonlu sweatshirt.
  • Fotoğrafçıya Hediye Kişiye Özel Kapşonlu Sweatshirt özenle kutulanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hediye almak zannedilenin aksine çok zaman harcanarak ve üzerinde bolca düşünülerek yapılması gereken bir alışveriştir. Eğer sıradan bir hediye almak istemiyorsanız mutlaka hediye sahibine özel bir hediye almak için araştırma yapmalısınız. Çünkü çok da üzerinde düşünülmeden alınan her hediye karşı tarafı hayal kırıklığına uğratabilir. Çünkü hediye, karşı tarafa verdiğiniz değeri ölçer aslında… Fotoğrafçıya hediye kişiye özel kapşonlu sweatshirt hediyesi ile karşınızdakine ne kadar önem verdiğinizi belli edebilir onu mutlu edebilirsiniz. Eğer hediye almak istediğiniz kişi fotoğrafçı ise ya da fotoğraf sanatı ile ilgileniyorsa bu hediyeye bayılacaktır.

Fotoğrafçıya hediye kişiye özel kapşonlu sweatshirt hediyesi karşınızdakine onun ne kadar özel olduğunu hissettirecek çok değerli bir hediye… Sevgiliye alınacak hediye alternatifleri arasında da sayılabilen bu özel hediye ile sevgilinizin ismini yazdırabilir ve ona kendisini daha da özel hissettirebilirsiniz. Onun gönlünü bir kez daha kazanmak ve fotoğrafçıya hediye kişiye özel kapşonlu sweatshirt hediyesi ile onun fotoğraf aşkına destek olduğunuzu belirtmek istiyorsanız bu hediyeyi seçenekleriniz arasında mutlaka değerlendirmelisiniz. Sevgiliye güzel hediye almak ve onun aşkına bu şekilde karşılık vermek ve onun mutluluğuna şahit olmak size de kendinizi iyi hissettirecektir.

Eğer sevgiliye ne hediye alınır diye kara kara düşünüp duruyorsanız fotoğrafçıya hediye kişiye özel kapşonlu sweatshirt aradığınız hediye seçeneği olabilir. İsme özel olarak tasarlanan kapşonlu sweatshirt, %100 sağlıklı pamuk kumaşa sahiptir. Her bedende üretilen sweatshirt gri melanj seçeneği ile hem erkek hem de kadın için düşünülebilir. Hava geçirmeyen ve terletmeyen kumaşa sahip fotoğrafçıya hediye kişiye özel kapşonlu sweatshirt çok uzun yıllar kullanılacak güzel bir hediye seçeneği…

Sadece sevgiliniz için değil çevrenizde fotoğraf ile ilgilenen ya da fotoğraf sanatçılığı yapan herkese bu özel hediyeyi alabilirsiniz. Onlara ne kadar özel olduklarını hissettirmek ve çok uzun seneler kullanabilecekleri bir hediye vermek istiyorsanız fotoğrafçıya hediye kişiye özel kapşonlu sweatshirt hediyesini mutlaka değerlendirmelisiniz. Güzel bir hediye, uzun yıllar sizin de güzel anılmanızı sağlayacaktır. Hediye sahibi bu özel sweatshirt’ü her giydiğinde seve seve sizin kulaklarınızı çınlatacaktır.