Fotoğraf Albümü Ailesinden Anneye Hediye

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 3089

 

Fotoğraf Albümü Ailesinden Anneye Hediye Özellikleri:
  • En 18cm boy 22cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15

Fotoğraf albümü ailesinden anneye hediye, tüm ailenizden annenize gidecek en güzel hediye olsun!

Albümler, resimler, tüm zamanlar, nadide anlar, birliktelik, aile bağları, sevgi… Bu sözler sizin için tek tek neler ifade ediyor bilemeyiz ama bu dünyada yalnız olmamak ve bir aileye sahip olmak bizlere verilmiş olan büyük bir nimettir… Sadece birkaç saniyeliğine gözlerinizi kapatın ve bir aileniz olmadığını, yapayalnız olduğunuzu düşünün. Ne kadar ürpertici ve korkutucu olurdu öyle değil mi?

Hiç kuşkusuz ki aile büyüklerimize ve ailelerimizin kurucularına yani anne – babalarımıza borçluyuz bu güzel aile birlikteliğini. Ahşap fotoğraf albümü sayesindeyse biricik aile meleğiniz annenize en güzel aile armağanını hep birlikte verebilirsiniz.

 

Ailelerimizin kadrini kıymetini bilmek için onlardan mahrum kalmamız ve onları kaybetmemiz gerekmez. İstersek her fırsatta onları değerini bilebilir ve bu duyguyu onlara sıkça hissettirebiliriz. Örneğin aileden anneye gidecek olan bu güzel aile albümü de bunu hissetmemize ve hissettirmemize imkan verecek en güzel objelerden olacaktır.

Anneler, büyük bir yuvanın kurucusu ve kollayıcısı olan dişi kuşlardandır. Anneler sayesinde çoğalarak göveren koca bir aileye sahip olabiliyoruz. Peki, yıllar geçtikçe ona verdiğimiz kıymet ve değer hiç eksilmeyeceği gibi artmalıdır sizce de öyle değil mi?

İşte bu güzel albüm sayesinde ona ne kadar büyük bir değer verdiğinizi aktarabileceksiniz. Doğduğunuz günden, hatta ablalarınızın, ağabeylerinizin ve kardeşlerinizin doğduğu günden itibaren tüm günleri ve anları sabit bir şekilde fotoğraflarla depolayabileceğiniz bu güzel albüm sayesinde biricik annenizi mutluluğa boğacak ve en güzel aile resimlerinizi de bu güzel albüme sığdırabileceksiniz.

Unutmayın ki bu sizden ona verilmiş olan en özel hediye olacaktır.

Hatta tüm aile bir araya gelerek bu güzel albümü annenizin yaş gününde ya da anneler gününde annelerle ilgili şiirler dizeleri eşliğinde de verebilirsiniz.

 

Annenize hazırlatacağınız ahşap üzeri lazer ile şekillendirilmiş bu albüm ile ona sevginizi her zaman gösterebileceksiniz. Ona olan sevginizi sonsuza dek hatırlatacak bu albümü ona vererek onu çok mutlu edeceksiniz onun yüzündeki mutluluğu gördüğünüzde sizinde mutluluktan gözleriniz dolacak. Kişiye özel ahşap albüm en az anneniz kadar kıymetli ve özel bir albüm olduğu için ona gönül rahatlığıyla bu ürünü hediye edebilirsiniz.