Film Repliği Tasarımlı Hediye Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
84.90 TL
Ürün Kodu : 16110

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı, ve Siyah renk seçenekli
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Film Repliği Tasarımlı Hediye Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yakınlarınız, sevdikleriniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz ya da eşiniz için günlük yaşamda sıklıkla kullanılacak ve her kullanımda sizi anımsatacak bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız özenli tasarımı ile Film Repliği Tasarımlı Hediye Mutfak Önlüğü doğru tercih olacaktır. Bu özel önlük ile birlikte sevdiklerinizin yemekleri çok daha lezzetli olacak ve herkesin yüzünde tebessüm oluşacaktır.

Çok yönlü yapısı açısından yakın arkadaşa doğum günü hediyeleri ya da sevgiliye hediye gibi farklı alternatifler için de kullanabileceğiniz önlükler, yapıları gereğince modern çizgilerin hassas bir yansımasıdır. Önlük, yemek yapımı için en önemli araçlardan birisi olduğundan bu özel hediye ile birlikte sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapma imkânı bulabilirsiniz.

Özellikle yemek yapmayı seven yakınlarınız için çok doğru bir tercih olacak bu hediye, böylece her zaman kullanacakları bir hediye anlamı taşıyacaktır. Bu sayede her kullanımda kendinizi de sevdiklerinize anımsatmış olacak ve onlara ne kadar değer verdiğinizi de gösterebileceksiniz. Yüksek baskı kalitesi ile yapılmış ve önlüğün üzerinde yer alan tasarımı ise her kullanımda gülümseme oluşturacak ve yemek yapımını çok daha keyifli bir hale getirecektir. Tamamen pamuktan yapıldığı için de sağlık açısından uygun olup çok uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir sorun yaratmaz.